PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen yardım edin

KaanTs
27/07/2019, 02:22
Öncelikle Merhaba benim aracımda şöyle bir sorun var çözemedim . Aracımı çalıştırdıktan sonra yola çıkıp" 5 veya 10 km veya daha düşük veya daha fazla km yapınca hiç değişmiyor " aracımı sağa çekip durduktan sonra aracımda bir hırıltı oluyor . sarsıntılı bir hırıltı içeriden hissediyorum . dalgalı bir titreşim ve hırıltı oluyor . bir gün gece vakti denedim 5 km yol gidip tekrar müsait bir yerde durdum yine aynı oldu devir saatinde hiç oynama yok normal duruyor fakat dikiz aynası üzerinde ki ışığı açtım onda voltaj düşüklüğü oluyordu aracın motorundan her hırıltı sesi geldiğinde o lambanın da voltajı düşüyor ne yapacağım bir tülü çözemedim . Aracımda her hangi bir motor arıza ışığı yanmıyor . yardımlarınızı bekliyorum .

bravoay
28/07/2019, 05:40
Kaan Arkadaşım, elektrik sistemini kontrol et. Özellikle dikiz aynası üzerinde ki ışığı. Bu ayna üzerinde ki ışığı istersen bir iptal et (sök) ondan sonra bir daha dene. Umarım düzelir ve yardımcı olmuşumdur. Tüm foruma iyi geceler...

KaanTs
03/08/2019, 12:07
Kaan Arkadaşım, elektrik sistemini kontrol et. Özellikle dikiz aynası üzerinde ki ışığı. Bu ayna üzerinde ki ışığı istersen bir iptal et (sök) ondan sonra bir daha dene. Umarım düzelir ve yardımcı olmuşumdur. Tüm foruma iyi geceler...

dediğinizi yaptım halen aynı

mesutt1905
03/08/2019, 13:38
akü kontrolü yaptırdınız mı

KaanTs
06/08/2019, 02:12
akü kontrolü yaptırdınız mı

evet yaptım sıkıntı yok voltajı ölçtürdüm normal