PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Farlar açıkken sinyal verdiğimde farlar kapanıyor

BlackUniform
17/06/2019, 21:28
Arkadaşlar aracım 2011 Fiat grande punto 1.4 dualogic
Son günlerde farlar açıkken sinyal verdiğimde farlar gündüz farlarına dönüyor normal far kapanıyor sebebi ne olabilir?
Sinyal koluna dokunduğumda geri açılıyor farlar sinyal koldan mi ve masrafı ne olabilir?

umitakyuz
17/06/2019, 22:46
Airbag sargısı dediğimiz direksiyon içerisindeki sarılı 15 pinli bir kablo var bu kablolar

Silecekleri
Kornayi
Sinyalleri
Direksiyon tuşları
Airbag

Gibi özelliklerin tamamı bu kablolardan güç alarak geçiyor puntolarin kronik sorunu da bu sarginin hasar alıp arıza vermesi

Genelde airbag lambası yakması korna başkana gibi kendini gösterse de böyle sıkıntıları da yapabilir

GM 8 cihazımdan gönderildi

FIAT CEO
17/06/2019, 22:56
Aırbag Sargısı ile alakası yok Sol sinyal kolundan yapıyor zaten araçta Aırbag lambası veya korna çalmama gibi bir sorun yokki Aırbag Sargısı olsun iki seçenek var 1.si şu Sinyal Ünitesinin üzerinde 5 tane civata var T-10 Tors o civataları az bir şey gevşetip denemek 2.seçenek te şu sol sinyal kolunu alt tableti ile birlikte takabilmek Tek kol olarak değişebiliyor dediğim gibi alt kasa yeni olması gerekli fiyat ta şu yeni orjinal 350 tl

Alikeskin
20/06/2019, 13:07
Aırbag Sargısı ile alakası yok Sol sinyal kolundan yapıyor zaten araçta Aırbag lambası veya korna çalmama gibi bir sorun yokki Aırbag Sargısı olsun iki seçenek var 1.si şu Sinyal Ünitesinin üzerinde 5 tane civata var T-10 Tors o civataları az bir şey gevşetip denemek 2.seçenek te şu sol sinyal kolunu alt tableti ile birlikte takabilmek Tek kol olarak değişebiliyor dediğim gibi alt kasa yeni olması gerekli fiyat ta şu yeni orjinal 350 tlTek 350 mi[emoji848][emoji848][emoji848] ne yaptin aga

FIAT CEO
21/06/2019, 13:59
Neyi ne yaptım anlamadım ki 350 de derim 400 de derim Pecas Geuinas Brasil yenisi 1400 lerde ne kadara verecektik Ali usta her şeye yorum yapmak zorunda değilsin Usta anlayamadım ki seni

Alikeskin
28/07/2019, 21:30
Neyi ne yaptım anlamadım ki 350 de derim 400 de derim Pecas Geuinas Brasil yenisi 1400 lerde ne kadara verecektik Ali usta her şeye yorum yapmak zorunda değilsin Usta anlayamadım ki seniCanim neye isterse yorum yaparim[emoji6][emoji6]