PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande punto teyp markası hk.

murat0606
04/06/2019, 13:31
Selam arkadaşlar hayırlı bayramlar

2011 model 1.3 multijet grande punto aldım ancak pioneer marka teyp bağlamışlar ben bunu orjinal teybine cevirmek istiyorum biraz araştırma yaptım 2.nci el teyp buldum ancak dün ankara yıldız sanayi çıkmacılarda dolaşırken birisi bana bu arabada hangi marka teyp takıldıysa onu bulman gerekir yoksa bady computer çalışmasına izin vermez dedi

benim araçıma hangi marka teyp uyar delpin blaupunkt bosch ?

yardımlarınız için teşekkürler

feyzullah
05/06/2019, 15:51
Araç Evo mu Grande Punto mu. Ona göre seçim yapın.

Berkcan525
05/06/2019, 16:16
üzerinde blaupunkt orjinal diye biliyorum. ama sonrasında kodlatmanız gerekebilir.

murat0606
06/06/2019, 22:38
Araç Evo mu Grande Punto mu. Ona göre seçim yapın.

araç grande

arenas
06/06/2019, 22:57
2011 grande var bende de,teyp delphi

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

feyzullah
07/06/2019, 03:24
araç grande

Delphi ya da blaupunkt marka olması lazım. Deneyerek alırdım yerinizde olsam. Daha iyi bir önerisi olan arkadaşlar konuyu detaylandırırsa iyi olur.

pozitifdeger
08/06/2019, 19:23
Blue me desteği olan ve en üst donanım araçlarda Blaupunkt kullanılır orta ve alt donanımda bosch veya delphi kullanılır diye biliyorum bu teypler arası çıkış frekansı / gücü ve aux desteği farkları vardı bu nedenle sadece yıl bazında değil donanım bazında bile teyp markası değişiklik gösterebiliyor.

pozitifdeger
08/06/2019, 19:28
Blue me desteği olan ve en üst donanım araçlarda Blaupunkt kullanılır orta ve alt donanımda bosch veya delphi kullanılır diye biliyorum bu teypler arası çıkış frekansı / gücü ve aux desteği farkları vardı bu nedenle sadece yıl bazında değil donanım bazında bile teyp markası değişiklik gösterebiliyor.

Ayrıca teyp bir fiat araçtan (model fark etmez) çıktığı veya orjinal olduğu sürece markanın bir önemi yok ilk takmada ekranda “cancheck” (bcm verisi yok) uyarısı verir fakat birkaç kez soketi söküp taktığınızda kod ister bu kodu girdiğiniz taktirde veri eşitlemesi yapılır ve kendi teybi gibi çalışmaya başlar kod falan istemez en kötü olasılıkla her akü çıkarmanızda teyp kodu ister o da basit iştir saat ayarından bile kolay yapılıyor kaldı ki her gün akü çıkarıp takmıyoruz [emoji23]