PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008 Punto sw düşük hp çıkması Expertiz :/

taylor123
27/05/2019, 22:44
Merhaba arkadaşlar bugün arabamın satışı için özel expertize soktuk arabayı arabamdan emin olduğum için gayet rahattım fakat motor gücü %78 çıktı 62000 km de araba aklım almıyor. expertsiz km sine göre motor sıkıntılı dediği için satışta gerçekleşmedi. bu arabada uzun yol yapılmadı , hız yapılmadı bişi yapılmadı nasıl olurda bu kadar düşük çıkıyor bu bi yanlışık olabilir mi. bu arada satıcağım için 60000 bakımını yaptırmadım ben bunla alakası olabilir mi ve yükseltebiliyor muyuz bunu

Rugged1907
28/05/2019, 01:08
Merhaba arkadaşlar bugün arabamın satışı için özel expertize soktuk arabayı arabamdan emin olduğum için gayet rahattım fakat motor gücü %78 çıktı 62000 km de araba aklım almıyor. expertsiz km sine göre motor sıkıntılı dediği için satışta gerçekleşmedi. bu arabada uzun yol yapılmadı , hız yapılmadı bişi yapılmadı nasıl olurda bu kadar düşük çıkıyor bu bi yanlışık olabilir mi. bu arada satıcağım için 60000 bakımını yaptırmadım ben bunla alakası olabilir mi ve yükseltebiliyor muyuz bunu

Sorun 1 motoru hız yapmadıgınız için açamadınız
2 yag değişimi hava şartları oldukca etkılıdır kompıtestte
3 kompıtestler motor konusunda guvenılır değildir hıcbırzaman .
Almayan arkadas aracınızı motor ustasına gostermelıydı.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alperkilic
28/05/2019, 14:30
Motordaki hava filtresi ne kadar yeni ve temizse o kadar performanslı çıkıyor diye duymuştum tabi emin değilim

Castell
28/05/2019, 16:46
Bu durumun bir çok sebebi olabilir, debriyaj baskı setinden tutun hava filtresine, bujilerden test merkezinin sisteminin kalibrasyon ayarlarına kadar bir çok sebebi olabilir.... Farklı bir yerde de teste sokun isterseniz...

taylor123
28/05/2019, 20:00
Cevaplarınız için teşekkür ederim. En mantıklısı servis yada düzgün bir ustaya neyi var neyi yok baktırıp yaptırmak anlaşılan