PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön tampon kaza yaptım

aytanozu
07/04/2019, 09:23
Arkadaşlar merhaba daha yeni araba aldım ve sürüşte de yeniyim dönüşü tam alamadım ön tampon sürttü ve far camı kırıldı? Daha kasko sigorta bile yaptırmadım. Nerede nasıl yapılır bu tahmini ne kadar masraf tutar? Farın sadece ön camı değişiyor mu?

35891

Alikeskin
07/04/2019, 11:42
Arkadaşlar merhaba daha yeni araba aldım ve sürüşte de yeniyim dönüşü tam alamadım ön tampon sürttü ve far camı kırıldı? Daha kasko sigorta bile yaptırmadım. Nerede nasıl yapılır bu tahmini ne kadar masraf tutar? Farın sadece ön camı değişiyor mu?

35891Orjinal sinyal var

SM-J730F cihazımdan gönderildi

ykaya1983
07/04/2019, 13:44
Eğer siyah renkli bir araca sürttüyseniz ön tamponu önce pasta ile üzerinden geçmek gerekiyor.Çünkü siyahlıklar sürtüğü şeyin rengi olabiliyor.Onun dışında pasta cila ile üzerinden geçip rütuş da yapsanız bence olur.Zaten boyatsanız da tamponlar boyalı bölge sayılmıyor.Sinyalin fiyatının da çok birşey olacağını zannetmiyorum.Zaten çıkmacılarda da vardır.Punto yedek parça yönünden bakıldığında özellikle çıkma yönünden çok avantajlı bir araç.Türkiyede her köşe başında bir tane olan linea ile ortak parçası da çok.

OnurBazarbasi
07/04/2019, 14:10
gecenlerde eşim kaza yapmıstı sinyal kırılmıs tampon çökmüştü , bu hiç bir şey benim kinin yanında, diyeceğim şu pasta cila ile çıkabiliyorsa öyle deneyin sinyali 65 tl aldım pahalı bir şey değil. çok geçmiş olsun

Ceyhun
08/04/2019, 17:24
Geçmiş olsun benim de aynı yer aynı şekilse çizik pasta yaptım çıkan çıktı çıkmayan kaldı yaptırsam yine sürteceğim o yüzden çok takmıyorum tamponları sürekli bir yere sürtüyoruz ne de olsa. Biz sürtmesek bile gelip bize sürtüyorlar :)