PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : stop farında buğlanma

Ali Mert
22/02/2019, 15:24
Herkese merhabalar,

foruma ilk defa yazıyorum aracım 2012 model 1.4 105 bg multiair easy ss modeli. aracımın stoplarında acayip bir buğlanma var. fotoğraf eklemeyi denedim umarım başarmışımdır. iki fardada aynı durum geçer diye pek dikkate almıyodum fakat dün bir ledin titreyerek çalıştığını görünce buraya yazmak istedim. başına daha önce gelen var mı yada nasıl bir çözüm buldunuz ? şimdiden çok teşekkür ederim.

edll
22/02/2019, 15:42
Herkese merhabalar,

foruma ilk defa yazıyorum aracım 2012 model 1.4 105 bg multiair easy ss modeli. aracımın stoplarında acayip bir buğlanma var. fotoğraf eklemeyi denedim umarım başarmışımdır. iki fardada aynı durum geçer diye pek dikkate almıyodum fakat dün bir ledin titreyerek çalıştığını görünce buraya yazmak istedim. başına daha önce gelen var mı yada nasıl bir çözüm buldunuz ? şimdiden çok teşekkür ederim.

farın soket kısmının alt kısmına küçük bir delik açın hava almasını sağlayın. havasız olduğu için buğu günlerce gitmez. hava alınca kısa sürede buğu kalmaz.

alialico
22/02/2019, 20:14
Far arkasindaki kapaklar saglam ve tam oturmus mu oncelikle onlara bakin Farlarin icinde su varmi ,