PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006 punto 1.3 Sol sinyal surekli çalışıyor

Punto200635
18/02/2019, 11:52
Herkeze iyi günler
Günlerdir ugrastigim ama çözüm bulamadığım bir sorunum var. Bayan surucuyum aractan çok iyi anladığım söylenemez ama çok iyi bir ustam var. Aracimin kontagini cevirdigimde sol sinyal surekli çalışıyor. Sag sinyali kullandigimda ise dörtluler yaniyor. Ustam her seyi soktu ama arizayi bir türlü bulamadi. Baska tamirciyede göturdum ama malesef çözüm bulunmadı. Araci kullanmak istemiyorum. Yolda surekli diğer araclar uyariyor sinyal acik kalmiş diye . Eger boyle bir sorunla karsilastiysaniz lutfen neni bilgilendirirmisiniz. Simdiden teşekkürler

ekremesiroglu
18/02/2019, 12:10
izmirdesiniz sanırım Necip usta ile görüşün çözüm bulacaktır 0533 560 61 66

Punto200635
18/02/2019, 16:03
Çok teşekkürler ustayla konustum. Yarın aracı goturucem. Inşallah çözüm bulur.

Alikeskin
18/02/2019, 16:13
Herkeze iyi günler
Günlerdir ugrastigim ama çözüm bulamadığım bir sorunum var. Bayan surucuyum aractan çok iyi anladığım söylenemez ama çok iyi bir ustam var. Aracimin kontagini cevirdigimde sol sinyal surekli çalışıyor. Sag sinyali kullandigimda ise dörtluler yaniyor. Ustam her seyi soktu ama arizayi bir türlü bulamadi. Baska tamirciyede göturdum ama malesef çözüm bulunmadı. Araci kullanmak istemiyorum. Yolda surekli diğer araclar uyariyor sinyal acik kalmiş diye . Eger boyle bir sorunla karsilastiysaniz lutfen neni bilgilendirirmisiniz. Simdiden teşekkürlerIzmirde düzgun ustamiz var emre uygun yapar +905384731022 arayin görusü elinde kol da var

SM-J730F cihazımdan gönderildi