PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sente ayarı

taksel89
12/02/2019, 11:23
Slm arkadaslar punto 1.4 freactive model aracimin trigelini degistirdim usta sente ayarini sente aparatla yapti bi sorun yasarmiyim ust kapagi sokerek yaptida

fconq
03/02/2020, 22:08
Bir yıllık hort olacak ama ben o ustanın gözündeki çapağı yerim. İki gün önce triger değişimi yaptırdım usta çırağına söktürdü, sökerken işaret koy dedi. Çocuğun koyduğu işaret bir şekilde silindi, ezbere bir şekilde triger takıldı. Belki de doğru takıldı bilmiyorum ama şu an aracım 150 km hıza ıkına ıkına geliyor.

Ozer77
03/02/2020, 22:49
Bir yıllık hort olacak ama ben o ustanın gözündeki çapağı yerim. İki gün önce triger değişimi yaptırdım usta çırağına söktürdü, sökerken işaret koy dedi. Çocuğun koyduğu işaret bir şekilde silindi, ezbere bir şekilde triger takıldı. Belki de doğru takıldı bilmiyorum ama şu an aracım 150 km hıza ıkına ıkına geliyor.Aynısı geldi başıma.. kesinlikle sente ayarı yaptırın. Zira çekişten düşücek uataya gidiceksin bilgisayara bağlıcak ateşleme arızası diyip buji ve kabloları değiştiricek. Sorun düzelmicek bu sefer bobin dicek.. e tabi bunlar bi teklik tutucak sonra aa sentedenmiş yaa dicek [emoji846][emoji16][emoji16][emoji16]

raulforever
05/02/2020, 11:10
her gün bir şey öğreniyoruz arkadaş..bu neymiş yahu?

cengran
29/08/2020, 18:09
Sente ayari yapilmamis arac vites hatasi ve motor hatasi verir mi arkadaslar? Bugun bursada (otosansit) triger seti değişti. Donuste arav bir iki tekledi. Sonra vites hatasi verdi ve n'ye gecti kaldi. Stop edip calistirmaya calistim. Ancak baya bi sure calismadi. 3-5 dk bekledim. Calisti ama motor isigi yanarak (motorunuzu kontrol edin uyarisi) 300 500 mt kadar evin onune kadar geldim. Yine vites hatasi verdi ve stop edip bıraktım kapinin önünde.

gpmesud
29/08/2020, 19:52
Sente ayari yapilmamis arac vites hatasi ve motor hatasi verir mi arkadaslar? Bugun bursada (otosansit) triger seti değişti. Donuste arav bir iki tekledi. Sonra vites hatasi verdi ve n'ye gecti kaldi. Stop edip calistirmaya calistim. Ancak baya bi sure calismadi. 3-5 dk bekledim. Calisti ama motor isigi yanarak (motorunuzu kontrol edin uyarisi) 300 500 mt kadar evin onune kadar geldim. Yine vites hatasi verdi ve stop edip bıraktım kapinin önünde.

sente ayarı duzgun degılse dusuk performans ve yakıt tuketımı artar zaten teklemeler olabilir. ama trigerin sanzuman ıle ılgılı bır sorun oldugunu sanmıyorum.