PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka cam rezistansı

dogu01
08/02/2019, 14:51
Yaz aylarında arabama cam filmi çektirdim. Arka camdaki bant lekeleri temizlenirken rezistansın belli bir kısmı hasar gördü. Arka camın alt yarısının buhusunu çözmüyor. Rezistans tamiri mümkün mü elektrikçiler halledebilir mi ?

gpmesud
08/02/2019, 15:39
tamiri mümkün bunla ilgili kitler var sizde yapabilirsiniz.

reddi
08/02/2019, 17:22
film varsa önce filmide çıkarttırmak gerek tamiri denemek için. filmi çıkartırken de yine zarar görüp çaılımama durumu oluyor rezistanslarda onuda göz önüne almalısınız.

rezistans aşırı dercede zarar görmediyse oje gibi sürülen bir tamir seti var onunla tamiri mümkün oluyor deneyebilirsiniz isterseniz.

ayaman
09/02/2019, 01:42
Yaz aylarında arabama cam filmi çektirdim. Arka camdaki bant lekeleri temizlenirken rezistansın belli bir kısmı hasar gördü. Arka camın alt yarısının buhusunu çözmüyor. Rezistans tamiri mümkün mü elektrikçiler
halledebilir mi ?

Aynı durum benim başıma geldi. Arka cam rezistanzı arkadaki buğuyu dediğin gibi çözmüyordu. Arka cam buğu yapınca sollamalarda sıkıntı yaşatıyordu. İnternetten arka cam rezistans tamir kiti aldı şu an harika oldu 👍 . Ama alırken kahverengi olmasına dikkat et. Ben internetten sipariş verirken metal olanından aldım ve yırtılan kısmı yaparken dış taraftan ufak tefek de olsa öetal kısım görünüyor bayağı uğraştırdı. İzleri yok ettim fakat akla karayı seçtim. Kahve rengi almanı şiddetle tavsiye ederim. Sakın ucuz basit bir şey alma daha önce basit bir şey aldım hiçbir işe yaramadı. Kaliteli bir ürün 70 lira gibi bir şey. 20-30 tl ye satılanların alayı çöp

dogu01
20/02/2019, 15:50
çok teşekkür ediyorum keyifli forumlar

volkan1065
20/02/2019, 20:35
Yalnız o filmi kaldırırken kopuk kısma dikkat edin. O kısım kalkmaya devam ederse tamri mümkün olmayabilir.