PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stİcker Hakkinda

microab
18/12/2006, 23:39
Sevgili arkadaşlar;biraz evvel "searchandrescue" ile görüştük...

Kendisi sticker a son şekli verildiği takdirde tüm Türkiye çapında bastırarak gönderebileceğini belirtti.Bu konu başka bir başlıkta daha tartışılıyor fakat burası daha bir özel olacağı için başlık açmayı uygun buldum...

Eğer sticker son şeklini aldıysa search isteyenlere yollayacak haberiniz olsun arkadaşlar...

İlgin için teşekkürler searchandrescue...

shoparr_
18/12/2006, 23:42
www. ve com olayı biraz kafa karıştırıcı.bnce www olmasın com olsa yeter bi konuşalım e son şekli verelim bn isterim bu sefer;)

Linos
18/12/2006, 23:51
Mavi ekranda çok güzel duruyor ama arabada nasıl durur acep! DH'de bahsi geçmişti galiba, eskiden beyazmış ve gayet de iyi duruyordu fotoğraflarda!

Buraya alternatifleri koysak da öyle tartışsak! :confused:

Ayrıca kafadan beni de yazın listeye ;)

Teşekkürler searchandrescue...

elbruz
18/12/2006, 23:52
bende isterim siz yapında tasarımı gerisi kolay...

microab
18/12/2006, 23:54
Evet alternatifleri okyzan dan bekliyoruz--yada tasarımcı diğer arkadaşlar da el atsınlar bakalım neler çıkacak ...

Linos
19/12/2006, 00:00
Evet alternatifleri okyzan dan bekliyoruz--yada tasarımcı diğer arkadaşlar da el atsınlar bakalım neler çıkacak ...

Walla bizim tasarımcılar tam profesyonel! Eminim bizi şaşırtacak bir şeyler çıkacaktır yine ortaya!

Demek ki ne diyoruz? "İyi tasarımcılar, iyi tasarımları (GP) seçerler!" :D :D :D

erdiyilmaz
19/12/2006, 00:29
okyzan yaparım birşeyLer demişti.
imece usuLu herkesin üç beş katkısı oLuyor foruma ne güzeL...
sticker tek renk oLmasa güzeL oLur bence.
autoClubturkey'in Logosu turuncu üzerine siyah ve çok koLay farkediLiyor. iLgi çekiyor. gp'nin renkLeri beLLi, hepsine uyum sağLayacak bir renk seçiLmeLi.

keşke grafik işinden biraz çaksaydım : )

pdr42
19/12/2006, 00:40
hmm bakalım ornek koysanızda bizde fikir belirtsek

okyzan
19/12/2006, 01:59
Renk çeşitleri koyuyorum fakat burda iyi görünen bir renk camda gözükmeyebilir...

Örnekler:
https://img314.imageshack.us/img314/5264/grandepuntotrlogolarrj5.jpg

Misafir2
19/12/2006, 09:49
yahu arkadaşlar bende istıyorum bundan lütfen ihmal etmeyelım bızım araçların camlarında en güzel beyazın olacağı düşüncesındeyım ben

AWD
19/12/2006, 09:53
okyzan ben bi öneride bulunmak istiyorum www kalksın .com da biraz daha büyük olabilr ama içerdeki yazının kfontutda birazcık düşebilr bide öle deneyip koysan buraya daha mı güzel olur acep ?

shoparr_
19/12/2006, 10:35
katılıyorum www. kaldırsak com u da büyültsek eskiden de konuşmuştuk hatta egzoz havası katıyo falan demiştik..

okyzan
19/12/2006, 13:33
Suan evden girmiyorum nete, akşam eve gittiğimde dediğiniz gibi bi örnek yapıp koyarım..

Bülent A.
19/12/2006, 14:54
Ya içten yaışmalı olsun dedikte.
Film var çoğumuzda.
Gözükmeyebilir

AWD
19/12/2006, 14:56
dıştan olmalı bence bülent abi haklı film var çoğumuzda

woyzeck
19/12/2006, 16:44
ben aranızda çok yeniyim ama fikrimi söylemek istedim.beyaz demiş bazı arkadaşlar ama öogumuzun aracı koyu renk,bence beyaz çok yavan olur.herkes istediği renk siparişini veremiyor mu?
ayrıca www ve com yazıları da dursun bence. sitenin de olduğu daha çok belli oluyor.bu bir fikir tabi..
teşekkürler...

Linos
19/12/2006, 16:55
ben aranızda çok yeniyim ama fikrimi söylemek istedim.beyaz demiş bazı arkadaşlar ama öogumuzun aracı koyu renk,bence beyaz çok yavan olur.herkes istediği renk siparişini veremiyor mu?
ayrıca www ve com yazıları da dursun bence. sitenin de olduğu daha çok belli oluyor.bu bir fikir tabi..
teşekkürler...

Beyazı ben söyledim ama ben de bilmiyorum! Önceden bu iş yapılmış ve arkadaşlar sticker'ları denemişler ve en güzel beyazın durduğuna karar vermişler! DH'de geçmişti mevzuu! Görmek lazım, ne diyeyim...;)

ORACLE
19/12/2006, 16:57
Arkadaşlar kesinlikle bende istiyorum.
Ancak benim arka camda film olduğu için dışarıdan yapışmalı bence de daha iyi olur.Ama yağmura toza yıkamaya ve silecek oraya kadar ulaşıyorsa nasıl olacak ??. İçeriden yapışmalı olursa da en uygunu beyaz gibi (benim için tabi)

AWD
19/12/2006, 16:59
bende kırmızı isterim dıştan yapışmalı tabi

woyzeck
19/12/2006, 16:59
haklısın..bende sadece zihnimde canlandırdım.. :)
ama benim arabam n.o. mavisi... aynı renk olmasını tercih ederim..o yüzden istenilen renk seçersek daha iyi olur dedim ama ortak renk karar verilecekse ben hepsine uyarım ;)

kadoku
19/12/2006, 18:16
herkesde aynı renk olursa baskısı filan daha kolay sanırım, hemde takım bütünlüğü sağlanmış olur

civcivx
19/12/2006, 18:39
Evet aynı renk olması konusunda hemfikirim.

Ayrıca daha önce de görüş bildirilmiş, çift renk bir sticker olsa iyi olur ACT'ninki gibi.

searchandrescue
19/12/2006, 18:40
arkadaşlar iyi akşamlar hepinize , bi süredir sadece okuyodum siteyi
stickerleri ben yaptıracam ve adres veren arkadaşlara da gönderecem ve hiç bir ücret talebim yok yanlız karar size kalmış isterseniz siteye gelir olması amacıyla herkez hesaba para yatıra bilir ortak bi karar olursa
yeni stickerin tasarımı bittiğinde gönderirseniz hemen yaptırmaya başlarım

Mısafır
19/12/2006, 19:17
illede turuncu derım :)

OzzY
19/12/2006, 20:01
arkadaşlar iyi akşamlar hepinize , bi süredir sadece okuyodum siteyi
stickerleri ben yaptıracam ve adres veren arkadaşlara da gönderecem ve hiç bir ücret talebim yok yanlız karar size kalmış isterseniz siteye gelir olması amacıyla herkez hesaba para yatıra bilir ortak bi karar olursa
yeni stickerin tasarımı bittiğinde gönderirseniz hemen yaptırmaya başlarım
şimdilik bi harcamamız yok hatta biraz paramız var. zaten yeni gelenlerdende gönderenler olucaktır. bence gerk yok
veya şöyle yapalım katkıda bulunanlara gönder:D

shoparr_
19/12/2006, 20:04
bu ayrım şaka yollu da olsa sürecekse bna müsade arkadaşlar..

searchandrescue
19/12/2006, 20:07
shoparr kardeş sakın bi yere gitme ozzy yannış anlattı galiba
olurmu öle şey
ben herkeze gönderecem ve hiç bir talebim yok yukardada belirtim ama istenirse siteye katkı olsun dedim paramız varmış herkeze gönderecem ayrımcılık yok öyle

okyzan
19/12/2006, 21:13
Hatırladığım kadarıyla en iyi kırmızı gözüküyor hatta benim arabamda da kırmızı var. Ayrıca içten yapıştırmak için baskı olarak yaptırmak gerekiyor o da pek hoş durmuyor hatta gözükmesini engelliyor. Dıştan yapıştırmada direk mesela kırmızı yapışkanlı kağıdı kesme makinasıyla şekil veriyorlar ve çok rahat gözüküyor.

Buarada www. ve .com olarak neye karar verildi ona gore tekrar yapıcam...

BGRAYS
19/12/2006, 21:20
filmli olanlara beyaz carpici gozukmez mi? bi renk birligi yapsak bide aslında dıs etkenlerden korunması ıcın ic tarafa yapıstırmak isterim

civcivx
19/12/2006, 21:22
Az önce eski tasarımları tekrar inceledim de, sanki www ve com uzantıları göze batıyor gibi. Bunları arabanın içine (site linkinin olduğu kısma) bir şekilde alsak nasıl olur acaba?

searchandrescue
19/12/2006, 21:23
siz nasıl isterseniz öle yapılır iç veya dış olması önemli değil benim aklımdan geçen logunun bi tarafına üye adlarınıda yazmak ama nasıl olur bilmiyorum bakmak lazım

BGRAYS
19/12/2006, 21:32
beyler olmucak bi fikir gibi gorunuyo ama nicklerimizin oldugu bi sticker olsa mesela stickerın sag üstte yada altında yazsa (biras hayal ama ) :))

okyzan
20/12/2006, 01:45
www. ve .com u aracın içine alırsak hem yazılar çok küçülür hemde P logosu çok küçülür...

ORACLE
20/12/2006, 09:05
Valla abi ben bu konuda uzman değilim.
Ancak sitenin adresinin görünmesi ve okunabilmesi bence çok önemli.

Linos
20/12/2006, 11:21
ORACLE'ye katılıyorum. Mümkün olduğunca adresin okunabilir olması gerekir! Bir Grande Punto'cu sticker'ı gördüğünde, "dur bakalım neymiş bu, bi tıklayayım bakalım adresi" diyebilmeli!

Tamam başka bir şey de diyebilir ama tıklasın yaaa, tıklamalı...
Darlandım ben... :D :D :D

breakerman
20/12/2006, 11:50
Arkadaşlar bu birazda arabalarımızın renkleriyle ilgili ama çoğunluk koyu renk diye biliyorum, o yüzden de koyu renk sticker daha iyi olur diye düşünüyorum.Kırmızı veya turuncu çok güzel olmuşlar bence.Boşuna denmemiş renkler tartışılmaz diye herkesin zevkleri farklı ama genel anlamada araçlarımızın rengine uygun olması ve dikkat çekici olması paydasında buluşabiliriz sanırım.Hiç anlaşamazsak anket açalım en güzeli kavga dövüş olmasın..

woyzeck
20/12/2006, 11:53
illaki üye ismi diyorsak iç tarafa logonun içine de yazılabilir.ön cam içinden simetri olarak da olabilir..

woyzeck
20/12/2006, 11:54
herkesin istediği renkte basılması mümkün değil mi arkadaşlar??

okyzan
20/12/2006, 12:14
herkesin istediği renkte basılması mümkün değil mi arkadaşlar??

Mümkün tabiki.. İstediğiniz renkte sticker kağıdını kestirebilirsiniz..

woyzeck
20/12/2006, 12:22
o zaman sorun yok :)
sticker'i buradan kopyalayıp yaptırabiliriz o zaman.bu iyi oldu :)
son halini artık bitirelimde yapıştıralım birazn önc arabalara :)

usesw
20/12/2006, 12:25
üye adlarının yazılması hem mümkün değil hemde yanlış.. Yeni üyeler de bu stickerlardan isteyince vermeyecekmiyiz? Herkesin yapıştırmasında sadece kendi nick'i de olamayacağına göre bu iş yaş...
Yapıştırmanın içeriden olması gerektiğini düşünüyorum bende...
Yardımda bulunmak isteyenler arasında benim de adım var ancak ben halen bir havale yapmadım.. Ancak gerektiğinde sözüm söz hala...

Misafır
20/12/2006, 14:18
beni de unutmayın.
benim gp beyaz.
bana ne renk uyar bilmiyorum.
camlara film çektirdikten sonra dışarıdan yapıştırılan beyaz iyi görünür gibi geliyor bana.

okyzan
20/12/2006, 16:50
Son olarak karar noldu şimdi ona göre son halini yapıp koyucam buraya? Zaten benim size yolladığım dosyanın rengi önemli değil siz adama ne renk kağıda yapmasını soylerseniz ona kestirir...Ayrıca içerden yapıştırdığınızda 1. logo gözükmez 2. film varsa hiç gözükmez 3. film yoksa ve yaptırmaya karar verirseniz orayı tekrar söküp temizlemeniz gerekir.. Bende aylardır dıştan yapışma olarak var halada sapasağlam..

Misafır
20/12/2006, 17:27
arkadaşlar koyu renk cam filmlerinin üzerine dıştan yapıştırılmış beyaz bence iyi durur.
diğer renkler o kadar fazla belli olmaz, kendini göstermez.
benim fikrim beyazdan yana.

searchandrescue
20/12/2006, 18:11
Son olarak karar noldu şimdi ona göre son halini yapıp koyucam buraya? Zaten benim size yolladığım dosyanın rengi önemli değil siz adama ne renk kağıda yapmasını soylerseniz ona kestirir...Ayrıca içerden yapıştırdığınızda 1. logo gözükmez 2. film varsa hiç gözükmez 3. film yoksa ve yaptırmaya karar verirseniz orayı tekrar söküp temizlemeniz gerekir.. Bende aylardır dıştan yapışma olarak var halada sapasağlam..

sen bana gönderirsen yarın sabah yaptırmaya başlarım arkadaşlarda adreslerini verdikçe gönderirim

Mısafır
20/12/2006, 19:26
herkesın kendı zevkı, herkes ıstedıgı rengı yapıstırsın bence...
ben turuncu yapıstırdım cok da guzel duruyor bana gore :D

okyzan
20/12/2006, 23:34
sen bana gönderirsen yarın sabah yaptırmaya başlarım arkadaşlarda adreslerini verdikçe gönderirim

Son haline karar verilirse hemen yapıp yollarım..

searchandrescue
20/12/2006, 23:39
aslında bir kaç örnek koysak arkadaşlara karar konusunda yardımcı olabilirmi tabi istediğim zor bişey değilse

Mısafir
21/12/2006, 09:29
ARKADAŞLAR alternatifleri koyunda bi anket yapalım. REsimleri koyarsınız altlarına a,b,c falan yazıp aldıkları oylara bakarız bi gün sonra da bastırırız.

okyzan
21/12/2006, 22:40
Şimdi bikaç çeşit yapıyorum koyarım birazdan anket olarak...