PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo 2011 dualogic arka tampon

alex10anil
30/01/2019, 00:23
Merhaba Evo 2011 otomatik vites aracıma arka komple tampon bakıyorum uygun fiyata nereden bulabilirim
Fiyatları ortalama ne kadardır bilgisi olan varmı?

OnurBazarbasi
30/01/2019, 09:18
ataturk oto sanayii git maslakta en büyük çıkmacı oarada bulabilirsin diye düşünüyorum

ayaman
30/01/2019, 16:49
ataturk oto sanayii git maslakta en büyük çıkmacı oarada bulabilirsin diye
düşünüyorum

Mümkün olduğunca çıkmacılardan uzak dur. %95'i üç kağıtçı. Ömrünü neredeyse doldurmuş parçalara neredeyse sıfır parası istiyorlar üç kağıtçının önde gidenleri. Hele de işi anlamıyorsan vay haline. Ben çıkmacı olup da düzgün birine şimdiye kadar denk gelmedim. Tabi ki de dürstleri de var; fakat dediğim gibi ben daha denk gelmedim.

ykaya1983
30/01/2019, 19:21
Mümkün olduğunca çıkmacılardan uzak dur. %95'i üç kağıtçı. Ömrünü neredeyse doldurmuş parçalara neredeyse sıfır parası istiyorlar üç kağıtçının önde gidenleri. Hele de işi anlamıyorsan vay haline. Ben çıkmacı olup da düzgün birine şimdiye kadar denk gelmedim. Tabi ki de dürstleri de var; fakat dediğim gibi ben daha denk gelmedim.

Valla sonuna kadar haklısınız.Fiyatları gerçekten satmak istememe derecesinde pahalı.Peki bu kadar mal satmak istemez bir durumdayken bu parçaları kime satıyor bu adamlar.

edll
30/01/2019, 20:10
Valla sonuna kadar haklısınız.Fiyatları gerçekten satmak istememe derecesinde pahalı.Peki bu kadar mal satmak istemez bir durumdayken bu parçaları kime satıyor bu adamlar.

adamların dışardaki fiyatlardan haberi yok. bir ön difüzör sormuştum önce 150 fiyat çekti. bir hafta sonra aynı yere gittim param hazır şu difüzörü alayım dedim. kaç lira demiştim dedi, 90 lira demiştin dedim. tamam al dedi. yanındada önce sorup 30 lira dediği yan sinyalleride istedim, al sana 100 lira dedim tamam dedi. olay bu yani.

ayaman
31/01/2019, 02:26
Memlekette saf mı yok. Ve toklar.

ykaya1983
31/01/2019, 23:09
adamların dışardaki fiyatlardan haberi yok. bir ön difüzör sormuştum önce 150 fiyat çekti. bir hafta sonra aynı yere gittim param hazır şu difüzörü alayım dedim. kaç lira demiştim dedi, 90 lira demiştin dedim. tamam al dedi. yanındada önce sorup 30 lira dediği yan sinyalleride istedim, al sana 100 lira dedim tamam dedi. olay bu yani.

Bugün yine bir parça için bunlarla muhattap olmak zorunda kaldım.Adama diyorum parçanın fotoğrafını çekip watsaptan atarsan uyumlu olup olmadığına bakacağım.Şimdi araç üzerinde parça araç üst katta diyor.(Yukarı çıkıp fotoğraf çekmekten aciz)Parça uyumlu birşey olmaz diyor.Ya uyumsuz olursa ben ne yapacağım bari get ilan aç site üzerinden alayım diyorum.Biz onunla uğraşamayız sözümüz sözdür uymazsa bir yerde denemezsen alırız diyor.Ya sabır diyorum içimden yahu denemeden ben nasıl uyumlu olduğunu bileceğim diyorum.O zaman gelip arabayla burada alacaksın ya da bulunduğun memleketten alacaksın diyor.Sattığı parça 600 tl ve sadece 50 lira düşüyor ama benden alsa 50 lira bile vermez eminim.Velhasılkelam ya bu adamlar çok sattıkları için tok satıcılar ya da para kazanmak istemiyorlar.