PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Würth Benzin Enjektör Temizleyici Yakıt Katkısı

Alperkilic
23/01/2019, 10:13
Merhaba arkadaşlar. Würth Benzin Enjektör Temizleyici Yakıt Katkısı kullanmayı düşünüyorum da. daha önce hiç böyle bir şey kullanmadım arabam 96.000 civarı Punto Evo 2011 1.4 Benzin+Lpg . Bunu kullanıp faydasını gören var mı acaba ? teşekkürler..

https://n11scdn.akamaized.net/a1/1024/otomotiv-motosiklet/yakit-katkisi/wurth-benzin-enjektor-temizleyici-yakit-katkisi-300ml__0485415158958770.jpg

feyzullah
23/01/2019, 10:40
Aracım 135.000 km oldu ben hiç gerek duymadım bu ürünlere. Dizelde işe yaradığını söyleyenler var ancak benzin zaten yapısı itibarıyla daha temiz bir yakıt. Gerçekten gerek var mı işe yarar mı bilmiyorum. Bu arada ürünü kullanmak için uzun yol yapmanız ve lpg kitini kapatmanız gerekiyor diye biliyorum.

ethemyigit
23/01/2019, 19:02
aynı motor araçta fotoda ki ürünü kullandım tabiki benzinle kullanıcaksın kullanırken aracın çekişi daha iyi oluyor km de biraz fazla da benzin yakacak benzin ile bu karışımı yakarken bir işe yarar mı dersen aracında tortu kurum varsa ateşleme sisteminde onların çözülmesi için faydası olduğunu düşünüyorum ama aracın zaten tam kusursuz bir araçsa depo bitince eski hayata geri dönersin bir faydası yok gibi sistemin şu an kötü ise belki %2-3 çekişi düzeltmede faydası olur belki tabi ki bu benim görüşüm ancak lpg sistemine faydası olacak diye alıyorsan hiç alma LPG sistemine hiç etki etmez bu ürün ..

Alperkilic
23/01/2019, 20:36
aynı motor araçta fotoda ki ürünü kullandım tabiki benzinle kullanıcaksın kullanırken aracın çekişi daha iyi oluyor km de biraz fazla da benzin yakacak benzin ile bu karışımı yakarken bir işe yarar mı dersen aracında tortu kurum varsa ateşleme sisteminde onların çözülmesi için faydası olduğunu düşünüyorum ama aracın zaten tam kusursuz bir araçsa depo bitince eski hayata geri dönersin bir faydası yok gibi sistemin şu an kötü ise belki %2-3 çekişi düzeltmede faydası olur belki tabi ki bu benim görüşüm ancak lpg sistemine faydası olacak diye alıyorsan hiç alma LPG sistemine hiç etki etmez bu ürün ..

Araçta sıkıntı yok yani ben merakımdan denemek istiyordum zaten sürekli lpg de kullanıyorum. ilerde sıkıntı yaşarsam kullanırım o halde. teşekkürler..