PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : T-jet buji

Yolumuzun
19/01/2019, 22:37
Merhaba arkadaşlar adım İsmail t-jet sahibiyim bujilerin değişim zamanı geldi iridyum buji kullanılacak biliyorum ama forum da bahsi geçen konu altında ngk Ikr9f8 kodlu bujinin kullanılması gerektiği söylendi ancak ngk kendi sitesinde Ikr9j8 kodlu bujijin kullanılması gerektiğini yazıyor bu bujileri alsam olur mu şimdiden teşekkürler

pozitifdeger
20/01/2019, 05:13
Merhaba arkadaşlar adım İsmail t-jet sahibiyim bujilerin değişim zamanı geldi iridyum buji kullanılacak biliyorum ama forum da bahsi geçen konu altında ngk Ikr9f8 kodlu bujinin kullanılması gerektiği söylendi ancak ngk kendi sitesinde Ikr9j8 kodlu bujijin kullanılması gerektiğini yazıyor bu bujileri alsam olur mu şimdiden teşekkürlerMerhaba ;

Uyumlu olduğu takdirde sorun olmayacağını düşünüyorum fakat kullanıcılar tarafından test edilip olumlu sonuç alınmış bir bujinin kullanılması sonucun biraz daha belirgin olmasını sağlayacaktır.

Yolumuzun
20/01/2019, 10:25
Merhaba ;

Uyumlu olduğu takdirde sorun olmayacağını düşünüyorum fakat kullanıcılar tarafından test edilip olumlu sonuç alınmış bir bujinin kullanılması sonucun biraz daha belirgin olmasını sağlayacaktır.

Teşekkür ederim asıl buji baya da zor bulunuyor yeni çıkardıkları piyasada var ne yapacam bilmiyorum

pozitifdeger
20/01/2019, 10:48
Teşekkür ederim asıl buji baya da zor bulunuyor yeni çıkardıkları piyasada var ne yapacam bilmiyorumBujinin koduna göre ufak çaplı bir araştırma yapabilirsiniz hem performansını hem de t-jet e uyumunu öğrenmiş olursunuz.

krk17
23/01/2019, 01:10
otomotiv ile görüşün geçen hafta 280 TL ile en ucuz onlarda idi...Başka buji denso markada var. Ya da servis malı.

datroncexs
23/01/2019, 10:40
Bir t-jet kullanıcı olarak yaz ayında Ikr9f8 kodlu iridyum buji aldım internetten uygun diye 17 bin K.m sonra ucundaki platini kırdık Çöp oldu Önerim paraya acımayın tanınmış olan satış bayisinden alın Mağaza daha iyi seçenek