PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lpg ne taktırmaliyım

Orhanakyoll
18/12/2018, 22:04
Aracım 2011 model 105 hp 1.4 multiair dinamic...start stop çalışmalı arıza lambası yakmamalı...aldesa obd li iş görürmü..sorun yaşarmıyım

pozitifdeger
18/12/2018, 22:45
Aracım 2011 model 105 hp 1.4 multiair dinamic...start stop çalışmalı arıza lambası yakmamalı...aldesa obd li iş görürmü..sorun yaşarmıyımMultiair motorlar lpg ye tam uyumlu olduğundan uçuk fiyatlı kitlere yönelmenize gerek yoktur fakat benim önerim duyulmuş markalardan almanız... hem montaj sonrası hata olmaması hem de kullanılan parçaların kaliteli olması açısından iyi olur.

Lpg her ne kadar tak geç gibi görülse de işin derinliklerine inildiğinde bir kelepçenin bile ne kadar önemli olduğu anlaşılıyor.

zytpyrt
19/12/2018, 11:45
Ben taktırmadan önce epey araştırmıstım, Şehir farketmeksizin her dönüşümcüyü aradım ve aracıma en uygun olan kiti sordum hemde fiyat aldım hepsini not aldım en cok hangi kit dendiyse onu taktırdım.. tavsiyem sende öyle yap ben İstanbul Candan Muhendislikte yaptırdım 8 ay oldu her hangı bir sorun yok istersen ara sor onlara hangi kit daha uyumlu söylerler sana

feyzullah
19/12/2018, 14:57
Ustanın nitelikli olması ve temiz iş çıkarması lpg montajında en az kit kadar önemli. Ustaya dikkat edin.