PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şarj sorunu

TSc
30/11/2018, 17:18
Öncelikler selamlar forumda yeniyim bu gün başıma garip bir olay geldi sorunu anlayamadık araç 2 gün yattıktan sonra çalıştırdım herşey normal 2bin deviri geçtikten sonra şarj lambası yakmaya başladı istop edip tekrar çalıştırınca lamba sönüyor sonra 2bin devri geçince tekrar yakıyor aracı tekrar istop edip 10 dk bekledim çalıştırınca sorun düzeldi içim rahat etmediği için sanayiye gittim şarjında ve ya aküsün de bir problem olmadığını dinamonun ıslandığını ve normal olduğunu söyleyerek gönderdiler bu durum hala içime sinmedi araç bu arada punto 1.4 multiair başka bir şeyden yapar mı

mucar
30/11/2018, 17:58
Multiair motorda benzeri (tersi de denebilir) benim de başıma geldi. Yolda giderken birden bire şarj lambası yandı. 3000 devirin üzerine çıkınca şarj oluyor altına inince olmuyordu. Motoru kapattım, yarım saat sonra tekrar çalıştırdım problem kalmamıştı. 6 yılda 1 kez oldu.

Tekrarlamayan problemleri kafanıza çok takmamaya çalışın, oluyor öyle arada :)

TSc
30/11/2018, 18:15
Çok teşekkürler sabah sallantılı garip çalışınca direksiyon çalışmayınca biraz panik yaptım fiatlarda böyle garip hatalar oluyor demekki