PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hoparlör değişimi

punto066
25/10/2018, 17:53
Selamlar grande punto aracımın kapı hoparlörlerini değiştirmek istiyorum kapı döşemelerinin nasıl söküldüğünü bilmiyorum bilen biri varsa yada değiştirmiş olan arkadaş varsa resimli olarak yardımcı olabilir mi ? Şimdikten teşekkür ediyorum 🙏

edll
25/10/2018, 19:31
Kapı kolu tamiriyle alakalı resimler vardı. Sağolsun kardeşimizin birisi çekmiş buraya koymuştu. Bende video haline getirmiştim. Belki faydası olur. Gerçi cumartesi uada pazar kütahyadaydım yardımcıda olurdum. Yapalım dersen bekle derim 😀

https://youtu.be/qh28lEfk-xg

feyzullah
25/10/2018, 20:17
Selamlar grande punto aracımın kapı hoparlörlerini değiştirmek istiyorum kapı döşemelerinin nasıl söküldüğünü bilmiyorum bilen biri varsa yada değiştirmiş olan arkadaş varsa resimli olarak yardımcı olabilir mi ? Şimdikten teşekkür ediyorum 🙏

Orjinal teybe uyumlu hoparlör mü aldınız. Markasını paylaşabilirmisiniz? Gerçi forumda bu konuyla ilgili paylaşımlar fazlasıyla mevcut ancak yeni bir fiyat performans ürünü çıktıysa haberdar olmamız yararlı olacaktır. Bu aralar ben de hoparlörleri değiştirmeyi düşünmeye başladım. Ses kalitesi gittikçe kötüleşiyor puntom artık 10 yaşında :)

edll
25/10/2018, 20:21
Orjinal teybe uyumlu hoparlör mü aldınız. Markasını paylaşabilirmisiniz? Gerçi forumda bu konuyla ilgili paylaşımlar fazlasıyla mevcut ancak yeni bir fiyat performans ürünü çıktıysa haberdar olmamız yararlı olacaktır. Bu aralar ben de hoparlörleri değiştirmeyi düşünmeye başladım. Ses kalitesi gittikçe kötüleşiyor puntom artık 10 yaşında :)

10. Yaşgününü kutlayalım. Herkes hediye 1 er litre yakıt getirir bizde pastasını yeriz. Daha nice sağlıklı kazasız 10 yaşlara.

feyzullah
26/10/2018, 23:00
10. Yaşgününü kutlayalım. Herkes hediye 1 er litre yakıt getirir bizde pastasını yeriz. Daha nice sağlıklı kazasız 10 yaşlara.
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Hepimize kazasız belasız nice 10 yıllar inş. Pasta da iyi bir muhabbet bahanesi olur beklerim trakya veya istanbul taraflarına.

punto066
27/10/2018, 20:38
Daha henüz almadım orjinal fabrikasyon hoparlörlürü duruyor kağıtları iyice yırtılmış artık hafif bassta bile ses bozuk çıkıyor
Ne marka alacağımı ve kaç cmlik almam gerektiğine rağmem birşey bilmiyorum sökünce anlaşılır marka olarak pioneer düşünüyorum ya bakalım nasip

punto066
27/10/2018, 20:47
Video için teşekkür ederim nasıl yapıldığını öğrendim önğmüzdeki ay büyük ihtimalle alırım çünkü ondan önce fren balatalarını değiştirteceğim

feyzullah
27/10/2018, 21:08
Daha henüz almadım orjinal fabrikasyon hoparlörlürü duruyor kağıtları iyice yırtılmış artık hafif bassta bile ses bozuk çıkıyor
Ne marka alacağımı ve kaç cmlik almam gerektiğine rağmem birşey bilmiyorum sökünce anlaşılır marka olarak pioneer düşünüyorum ya bakalım nasip
Bende de aynı problem var. Önler 16, arkalar 13 cm. olması lazım. Bildiğim kadarıyla arka kapılara da 16. cm takılabiliyor.