PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo Airbag Sargısı-Şeridi-Zembereği (Airbag ve Korno)

Puntoevo67
01/10/2018, 19:29
Selamlar, Siteye yeni üye oldum...Punto Evo aracımda ara ara Airbag hatası veriyor ve Korno ara ara çalışmıyor..Forumları gezdim ama verilen cevaplar tatmin etmedi..Airbag sargısı ciddi pahalı..Bazı arkadaşlar Şeridi tamir ettirmiş..sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Sargıyı değiştirmem gerekiyorsa nereden temin edebilirim? Ya daiçindeki şeridi tamir etmem gerekiyorsa elektronik bilgim var tamir etmem sorunu çözer mi? Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...İlginiz için şimdiden teşekkürler

edll
01/10/2018, 20:42
Bendede son 10 gündür hata veriyor. Ara sıra sönüyor ama kornada hiç bir şekilde sıkıntı yok. Koltuk altı kablolara ve emniyet kemerine baktım sıkıntı görünmüyor. Kimi arkadaşlar kol değişimi ile sorunu çözebilmekte tabi sorun başka yerde değilse. Hatta cc li kol alıp hem airbag hatasından kurtulabiliniyor hemde cruise control lü bir siateme sahip olunuyor. Tabi buda olmayanlar için. Sizde diğer konulardaki kontrolleri yapıp kesin sargıdan derseniz çözüme gidin.