PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : grandepuntonun anahtarı

memat
23/01/2008, 10:54
arkaadaşlaar grande puntonun sustalı anahtaarıı çok hoşuma gittiği için dobloyada yaptırmak istiyorum orjinalinden ama olurmu bilmiyorum bilen varsa bi söylesin

Korhan
23/01/2008, 12:47
Yapıyolar tabii ki . Anahtarcıların hemen hepsi yapar.

memat
23/01/2008, 12:57
yok abi orjinal olarak fiat logolu olan servis yapar mı?

quixotic2
23/01/2008, 16:30
hay aklınla bin yaşa yaaa. benimde 1,5 yaşındaki oğlum o anahtara takmış durumda. bütün gün elinde arabanın anahtarıyla dolaşıp duruyor. elinden aldığımız anda ağlamaya başlıyor. bende aynısından bir tane daha yaptırmak istiyorum. bütün anahtarcılar yaparmı. bizim uyanık yedeğini verince eline yemiyo çünkü :)

ekorkut
23/01/2008, 19:07
Arkadaşlar..Anahtar hakikaten güzel de yalnız kesinlikle herhangi bir anahtarlığa takamadım. Çok dar geldi deliği..

aykuting
23/01/2008, 21:27
Sanırım tüm anahtarcılar yapıyo da orjinalini tutmaz

pdr42
24/01/2008, 01:57
ya arkadaslar biraz konu dısı olacak ama bugun bi mail aldım cesitli ilginc bilgier var. onlardan birside suydu. arabanın kapısını cep telefonu ile acabiliyosun. naıslmı diyleimki sen işyerindesin arabada evde eşini arıyorsun telefonu arabanın yanına getiriyor sende acma dugmesine basıyosun aclılıyp diyo . bunu deneyipte acan varmı

ekorkut
24/01/2008, 10:23
Bu tamamiyle saçmalık olamaz böyle birşey. Cep telefonu, analog sesinizi dijitale çevirerek karşı tarafa sinyal taşır, sinyal karşıda konuştuğunuz adamın telefonunda da tekrar dijital den analoğa çevrilerek adamın duyabileceği bildiğimiz ses oluşur. modulasyon demodulasyon işlemi yapar yani. Cep telefonunun araç uzaktan kumandası sinyalini (bu sinyal %80 olasılıkla radyo sinyalidir, eski model araçlarda Infra Red de olabilir) taşıması gibi bir olay tek kelime ile olamaz.

femoli
24/01/2008, 10:37
bunu biz gır gır olarak kandırma amacı ile yapıyorduk :D:D

hiç öyle bişi olurmu ..

Birde sustalı anahtarı yapan anahtarcıyok arkadaşlar ancak sustalı bir alarm alırsınız içindeki imomblizeri çıkarıp sustalıya takarsınız ve ucuna anahtar çektirrisiniz ancak ozamna olur ama kesinlikle tavsiye etmem çünkü sonradan takılan sustalılar kaliteli olmayıp hemen parçalanıyor birde yazık değilmi eski anahtarınızdan immoblizeri çıkartırken anahtarı kesmeniz gerekecek bence hiç gerek yok.

memat
24/01/2008, 10:48
abi anlamadınız yavv yedek parçadan grande puntonun anahtarını getirtsem şifre girsem çalışırmı die sordum alarma gerek yok saten fiatgrande puntonun orjinal anahtarı hani sizin elinizdeki varya

Genius
25/01/2008, 11:04
bunu biz gır gır olarak kandırma amacı ile yapıyorduk :D:D

hiç öyle bişi olurmu ..

Birde sustalı anahtarı yapan anahtarcıyok arkadaşlar ancak sustalı bir alarm alırsınız içindeki imomblizeri çıkarıp sustalıya takarsınız ve ucuna anahtar çektirrisiniz ancak ozamna olur ama kesinlikle tavsiye etmem çünkü sonradan takılan sustalılar kaliteli olmayıp hemen parçalanıyor birde yazık değilmi eski anahtarınızdan immoblizeri çıkartırken anahtarı kesmeniz gerekecek bence hiç gerek yok.

Biz bunun biraz daha değişini pug 206 için yapmıştık. Chip haricinde 2nci anahtarın orjinal metal kısımınıda aktarmıştık. Sustalı anahtara japon tarzı bir yapıştırıcı ile yapıştırıldı, hala kullanıyorlar hiç sorun çıkmadı ama orjinali gibi olmaz tabi ;)

quixotic2
26/01/2008, 13:45
İyi akşamlar..
İsterseniz sustalı kontak anahtarıyla ilgili kullanım kılavuzunda 9. sayfada bulunan güvenlik uyarısını bir kez okuyunuz ve ondan sonra çocuğunuzun eline veriniz...

Saygılar...

Atilla bey merak etmeyin bütün güvenlik uyarılarını okudum. anahtar her dakika çocuğun elinde değil zaten. arabadan indiğimizde eve girene kadar elinde duruyor. yinede bilgi için teşekkürler.

Saygılar..