PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2011 Gp Start Stop Tamamen Kapatma

Ezorlu
26/08/2018, 23:00
Merhaba arkadaşlar aracımda start stop var ama ben kullanmak istemiyorum kapatmak için araç içinde bir düğme var ama her aracı çalıştırdığımda aktif hale geçiyor ve düğmeye basıp kapamak gerekiyor. Daha kısa bir yolu var mı tamamen kapamak için?

culudamar
27/08/2018, 09:37
Merhaba cevabı bilmiyorum ancak neden kapatmak istiyorsunuz merak ettim 😁

Ceyhun
27/08/2018, 10:45
aracınızda o özellik varsa kullanın neden kullanmıyorsunuz? araca zararı yok star stopun. Ayrıca bendeki tuşa basıp iptal edince düğmeye basmadan aktif hale gelmiyor bir aksilik olmalı.

Ezorlu
27/08/2018, 14:55
Sevmedim o özelliği çok sık dur kalk yapan biri değilim yani bana yakıt olarak kazandıracağı birşey yok. Boşu boşuna kısa duruşlarda araba stop ediyor . İllaki araçta bazı parçaların ömrüne etkisi vardır.

Ceyhun
27/08/2018, 17:08
start-stop tam olarak motoru söndürmüyor uyku moduna alıyor motoru, parça ömrü derseniz; marş motoru gidebilir ona bir şey diyemem. Onu da bu sisteme entegre ederken dayanıklılığını artırmışlardır. Bu konuda karar tabi ki size ait, bana kalırsa araçta olan sistemleri kullanın derim ben. S&S u devreden çıkarırsanız siz tekrar devreye almadığınız sürece devreye kendiliğinden tekrar girmez. Giriyorsa; fikrimce bir problem olduğu kanaatindeyim. Servise göstermenizi tavsiye ederim.

kemalcapoglu
27/08/2018, 17:32
2014te start&stop’un kontak kapatıp açmadan sonra tekrar aktif olmaması için bir yazılım güncellemesi olduğuyla ilgili bir konu yazılmış. Alıntı yapamadım burda. Servise sormakta fayda var eğer böyle bir yazılım güncellemesi varsa.

Talk pudrası iPhone aracılığıyla gönderilmiştir.

kemalcapoglu
27/08/2018, 17:40
[QUOTE=hyzanki;925629]

Talk pudrası iPhone aracılığıyla gönderilmiştir.

Ceyhun
27/08/2018, 17:54
https://forum.grandepuntotr.com/genel/53835-start-stop-puntosu-olanlar-guncelleme-gelmis.html?highlight=yaz%FDl%FDm+g%FCncelleme

Kemal Bey haklı yazılım güncellemesi gelmiş sanırım, servise danışmanız gerekir.

erdalygt
11/10/2022, 13:42
aracınızda o özellik varsa kullanın neden kullanmıyorsunuz? araca zararı yok star stopun. Ayrıca bendeki tuşa basıp iptal edince düğmeye basmadan aktif hale gelmiyor bir aksilik olmalı.

ceyhun bey merhaba, sizin aracınız gerçekten sizin bahsettiğiniz gibi mi? yani start stopu bir kere kapattığınızda bir daha siz aktif edene kadar aktif olmuyor mu?

Ceyhun
11/10/2022, 15:03
Merhaba evet tuşundan kapattığım zaman tekrar tuşuna basmadığım sürece Start&Stop devreye girmiyor.

ecaliskan
11/10/2022, 15:49
Bende araç her çalıştırmada tekrar kapatmam gerekiyor

Ceyhun
11/10/2022, 16:11
https://forum.grandepuntotr.com/genel/53835-start-stop-puntosu-olanlar-guncelleme-gelmis.html?highlight=yaz%FDl%FDm+g%FCncelleme

Kemal Bey haklı yazılım güncellemesi gelmiş sanırım, servise danışmanız gerekir.

şurada yazmıştım şu konuyu inceleyip yetkili servisi arayıp bilgi alabilirsiniz bilgilendirme yapıyorlar diye biliyorum.