PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : grande punto 1.3 90hp sigorta kutusu

shigej38
15/08/2018, 00:17
arkadaşlar el freninin arkasında kol dayamanın altında çift yönlü (eski model araçların cam açma düğmesi gibi) bir düğme mevcut aracımda fakat fonksiyonunu yerine getirmiyor fonksiyonunun ne olduğunu da bilmiyorum sigortası atmış olabilir dediler fakat motor bölümünde ki sigorta kutusuna baktığımda tüm sigortalar sağlam duruyor kullanma kılavuzunda fonksiyonu olarak tahmin ettiğim sigorta için F57 yazıyor fakat motor bölümündeki sigorta tablasında böyle bir numaralandırma göremedim araçta başka bir sigorta tablası varmı varsa nerde var yardımcı olabilirmisiniz?

araç: 2006 grande punto 1.3 multijet 90hp

pozitifdeger
15/08/2018, 08:39
arkadaşlar el freninin arkasında kol dayamanın altında çift yönlü (eski model araçların cam açma düğmesi gibi) bir düğme mevcut aracımda fakat fonksiyonunu yerine getirmiyor fonksiyonunun ne olduğunu da bilmiyorum sigortası atmış olabilir dediler fakat motor bölümünde ki sigorta kutusuna baktığımda tüm sigortalar sağlam duruyor kullanma kılavuzunda fonksiyonu olarak tahmin ettiğim sigorta için F57 yazıyor fakat motor bölümündeki sigorta tablasında böyle bir numaralandırma göremedim araçta başka bir sigorta tablası varmı varsa nerde var yardımcı olabilirmisiniz?

araç: 2006 grande punto 1.3 multijet 90hpO düğme büyük ihtimalle bel desteğinin düğmesidir işlevini test etmek için elinizi sürücü koltuğunun bel kısmına koyup düğmeye basın motor elinizin olduğu kısmı dışarıya itecek veya içeriye çekecektir.

2. Sigorta bölümü direksiyonun altında body computer üzerinde bulunur linea dan bir resim ekliyorum yerleri aynıdır.
https://uploads.-cdn.com/20180815/22ceca27b116833815ecd8c4a3a8b582.jpg