PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YAĞ BAKIMI VE TRİGER HK.

bediboy
30/07/2018, 18:13
Arkadaşlar merhaba yağ bakımı için aracımı ustama götüreceğim ancak triger değiştirsem mi kararsızım eski sahibi bayan ve 55 bin km de değişti yazıyor eski bakım kartında özel serviste. Bobin buji vs değişti yazıyordu ama değişmemişti ben değiştirdim hepsini şimdi şüphe duyuyorum bu yüzden. Aracım 2007 model 1.4 lpg 104 bin km de. Klima kayışına falan bakıyorum bir şey görünmüyor ama ustam o belli olmaz bazen sadece onu değiştirip bırakıyorlar dedi. Set olarak Gates ve Dayco var sanırım siz ne önerirsiniz bugüne kadar hep orjinal parça kullandım triger de falan kazık yemek istemem hangi firmanın ürünlerini almalıyım. Teşekkürler.

volkan1065
30/07/2018, 19:31
Değiştir koparsa sonra cepten cıkacak para cok fazla olur.

bediboy
30/07/2018, 23:46
Değiştir koparsa sonra cepten cıkacak para cok fazla olur.

Tamam da hangi marka ürün kullansam bilemedim devir daim değişmesi şart mı mesela su eksiltme falan yok şu an

feyzullah
31/07/2018, 16:16
Bobin erken olmuş 55000'de. Ancak triger şüpheye mahal vermeyecek kadar önemli bir ayrıntı. eğer aracı uzun vade kullanacaksanız değiştirin rahat rahat binin.

bediboy
01/08/2018, 10:06
Bobin erken olmuş 55000'de. Ancak triger şüpheye mahal vermeyecek kadar önemli bir ayrıntı. eğer aracı uzun vade kullanacaksanız değiştirin rahat rahat binin.

Zaten değişmemiş ki 55000 de yalan, dün triger ve v kayışı su pompası yağ bakımı fltreler falan hep değişti. Trigerde çatlaklar var iyi ki değiştirmişim.