PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : servislerde süper fırsat!

goldumut
22/01/2008, 12:52
fiat servislerinde 250ytl ve uzeri arac bakımlarında PARK SENSORU,GUVENLIK PAKETI VEYA GORUS servis paketlerınden bırı HEDİYE!!!son gun 29 subat!

arkadaslar bır az once sms geldı bence cok ıyı bır fırsat yakında bakımı olanlar arkadaslar ıcın.ozellıkle benım ıcın aracım 18bınde yakın zamanda 20bıne gıtmeyı dusunuyordum...:fun:

civcivx
22/01/2008, 13:10
Valla bu iyi bir haber oldu. Benim egzotik 19800 km civarında ve birkaç güne kadar bakıma götürmek üzereyedim. Gerçi park sensörüm var. Diğerlerinin ayrıntısı da aşağıdaki gibiymiş, pek sevmedim doğrusu. Görüş paketini alırız artık.

Park sensörü paketi Park sensörü; Güvenlik Paketi; paspas, trafik seti, yangın tüpü Görüş Paketi; silecekler, cam katkı suyu ve pollen filtresi parçalarından oluşmaktadır. Paketler işçilikleri içermemektedir. 250 YTL’lik (KDV Hariç) bakıma boya veya kaporta dahil değildir. Kampanyadan her Fiat sahibi sadece bir kez yararlanabilmektedir.

eakbas
22/01/2008, 13:17
paketler işçilik içermemektedir arkadaşlar bence dikkat edin, ben hemen atladım çünkü :)

multijet
22/01/2008, 13:25
Park sensörü adından da belli olduğu gibi park sensörü...
Görüş paketi silecek lastikleri, camsuyu
Güvenlik paketi ise ilk yardım çantası, çekme halatı, takoz, yangın tüpünü içeren bir çanta...
Bunun için servise gidilmez ama servisinize az km kaldı ise düşünülebilir.
Benim Periyodik bakım 410ytl falan tutacak sanırım. Alırım artık birinden birini...

MaxWave
22/01/2008, 13:59
verilecek park sensörünün marka/modeli hakkında bilgisi olan var mı?

06kaymak
22/01/2008, 14:17
verilecek park sensörünün marka/modeli hakkında bilgisi olan var mı?

Sanirim Neuron ultrasonik park sensoru OC-504.......

goldumut
22/01/2008, 16:37
anlamadıgım guv pakentınde paspas ne alaka?yangın tupu ve trafik seti ok de..
ve bır soru daha park sensorlerı alabılırız deılmı?
yanı ıllakı aracımıza takmak zorunda deılız..baska aracımıza takarız..

Turq
22/01/2008, 17:12
verdikleri paspas fix bi paspas mı yoksa punto icin punto orj. paspasını doblo icin doblo paspasını mı veriolar bilgisi olan varmı?

quixotic2
22/01/2008, 17:32
kampanya güzelde araba daha yeni. servise gitmesine dahaa çoooook var :D

civcivx
22/01/2008, 17:46
O kampanya bizim gibiler için. Geç bile kaldık :D Arabayı alalı neredeyse 2 yıl oldu daha servise gitcez, onun için yapıyolar böyle kampanyaları zaten :tongue00:

quixotic2
22/01/2008, 18:24
O kampanya bizim gibiler için. Geç bile kaldık :D Arabayı alalı neredeyse 2 yıl oldu daha servise gitcez, onun için yapıyolar böyle kampanyaları zaten :tongue00:

cem sende bayaaaa gecikmişsin ama adamlar kampanya yapmakta haklılar :D

Baran
22/01/2008, 18:54
Güzel bir bilgi oldu bizler için teşekkürler arkadaşlar

serhatartun41
22/01/2008, 22:38
arkadaşlar paspas araca göre değişiyor.genelde orjinal paspas veriliyor.kauçuk veya halı hangisi denk gelirse(hangisini isterseniz).ama maalesef Grande puntolarımız için orjinal kauçuk paspas yok.onun yerine standart(Orjinal Opar) kauçuk paspas verebiliriz.bu kampanya dahilinde samtaşa gelirseniz ekstra hediyeler sizi bekliyor:):)çünkü kampanya benim kısmımda:) park sensörü olmayan arkadaşlara taktırmalarını tavsiye ederim.şu an elimizde olan sensörler çok kullanışlı. engelin yönünü ve engele olan mesafeyi gösteriyor.40-50 ytl civarı işçilik ücreti var.onu istemezseniz güvenlik paketi daha iyi.görüş paketi denen paket biraz alakasız polen filtresinin görüşle ilgisi nedir bilen var mı:):):).kampanyaya katılma durumu olan arkadaşları bekleriz.unutmayın son gün 29 Şubat

civcivx
22/01/2008, 23:21
Herhalde polen filtresinin tutacağı ufak tefek toz, zerrecik, polen vs.ler aracın içine giremeyeceği için şoförün görüş alanının iyi olacağını düşünmüş kampanyayı yaratan ekip :D :D

Güvenlik paketinde paspasın ne için yer aldığı konusundaki senaryomu ise sonra yazsam daha iyi olur :P

serhatartun41
22/01/2008, 23:24
Herhalde polen filtresinin tutacağı ufak tefek toz, zerrecik, polen vs.ler aracın içine giremeyeceği için şoförün görüş alanının iyi olacağını düşünmüş kampanyayı yaratan ekip :D :D

Güvenlik paketinde paspasın ne için yer aldığı konusundaki senaryomu ise sonra yazsam daha iyi olur :P

BOMBA SENARYO VALLA:Ç PASPAS SENARYOSUNU DA YAZSANA YA.HAKKATEN ÇOK MERAK ETTİM GECE GECE GÜLDÜRDÜN BENİ SAĞOLASIN:-):-)

goldumut
23/01/2008, 12:13
valla atilla abi sana katılıoyorum olsa super olur onlere ama goruntu hos olmaz sanırım ya..

cenkeri
23/01/2008, 15:56
Bunun yaninda izolasyon sorunu yasayanlar icin iyi bir haber var. Benden Bursa Birmot' u aramistim baska bir konu icin; alt izolasyon kaplamada kapanya varmis normalde 500 ytl olan alt kaplamayi 270' e dusmusler, 10 yil garanti veriyorlar.

quixotic2
23/01/2008, 16:12
ön tarafa takılan sensörden geri vitesdemi faydalanıyoruz yine? anlamadım ben durumu:huh00000:

goldumut
23/01/2008, 17:05
elbeete hayır.mesefe kontrol gıbı yanı hem hareket durumunda olabılır hemde park etmek ısteyınce.yanı aracın onun bır sey yaklastıgında ses cıkarır..

Ziyaretçi047
25/01/2008, 00:18
Desenize park sensörü de alıyorum. Hadi bakalım.

anvil
25/01/2008, 08:56
park sensörüm var. güvenlik paketi alırım ben de. keşke boya koruma filan verselerdi tam süper olurdu

maddogjr75
29/01/2008, 21:52
Bana park sensörü lazım ama aracı daha yeni aldım napsak ki arkadaşlar

GP_Ts_Ist
30/01/2008, 00:55
ön tarafa takılan sensörden geri vitesdemi faydalanıyoruz yine? anlamadım ben durumu:huh00000:

Baska bir forumda okuduguma gore one takilan sensorler icin elektrigi geri vitese baglatirsaniz sadece geri vitese takinca aktif hale geliyor haliyle.

Aksi takdirde bir anahtarla mesela direksiyon altina monte edilirse manuel olarak acilip kapatilarak kullaniliyormus.

Bu sekilde kullanan var mi ?