PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selektör çalışmıyor.

hakaniko
29/07/2018, 15:27
Selam arkadaşlar. Geçen akşam selektörün çalışmadığını farkettim. Uzun far çalışıyor ama selektör yapmıyor. 10 seferde belki 1 kere yapıyor. Bunun tamiri mümkün mü yoksa komple mekanizma mı değişmesi gerekiyor?

ekremesiroglu
29/07/2018, 19:48
sadece sinyal kolu değişimi ile sorununuz çözülür. istanbulda iseniz Engin yıldırım ile iletişime geçebilirsiniz 0535 663 0881

arenas
29/07/2018, 23:45
Kolun değişmesi gerekiyor,benim araçtan çıkan sağlam komple kol var satıyorum.
Satılık Far Silecek kolu,airbag zembereği 300₺

https://r..com/shareLink?share_fid=642&share_tid=65334&url=http%3A%2F%2Fforum%2Egrandepuntotr%2Ecom%2Fsho wthread%2Ephp%3Ft%3D65334&share_type=t

kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

edll
30/07/2018, 00:50
arenas ın teklifi, çok cazip. değerlendirilebilir. sizin çıkan parçada yedek parça niyetine kalır.

hakaniko
30/07/2018, 17:01
Hocam önceliğim açıkçası tamir. Çıkma kol düşünmüyorum çünkü 2 gün önce benimki de çalışıyordu. Satın alacağımın 1 hafta sonra bozulmayacağının garantisi yok. Bunu sizin ürününüz için demiyorum yanlış anlamayın lütfen. Sadece demek istediğim bu karşılaşılabilen bir sorun ve tekrar yaşamayacağımın garantisi yok. Eğer komple kol takımı almam gerekiyorsa bende hız sabitleyicili almayı düşünüyorum.

Ama dediğim gibi önceliğim tamir. Yukarıda arkadaşın paylaştığı ustaya soracağım bir.

Yine de teşekkür ederim.

edll
30/07/2018, 17:44
Hocam önceliğim açıkçası tamir. Çıkma kol düşünmüyorum çünkü 2 gün önce benimki de çalışıyordu. Satın alacağımın 1 hafta sonra bozulmayacağının garantisi yok. Bunu sizin ürününüz için demiyorum yanlış anlamayın lütfen. Sadece demek istediğim bu karşılaşılabilen bir sorun ve tekrar yaşamayacağımın garantisi yok. Eğer komple kol takımı almam gerekiyorsa bende hız sabitleyicili almayı düşünüyorum.

Ama dediğim gibi önceliğim tamir. Yukarıda arkadaşın paylaştığı ustaya soracağım bir.

Yine de teşekkür ederim.

temiz çıkma olan tamir görmüşten daha iyidir. tabiki seçim sizin. tamir fiyatını değişim fiyatını bir gözden geçirin hangisi uyuyorsa seçim sizin tabiki.

gurkanakbala
17/09/2021, 09:57
Benimde calısmıyor Sinyol kolu tek parca halinde satiliyormu

Redmi Note 8 Pro cihazımdan gönderildi

FIAT CEO
17/09/2021, 11:14
Sizin sinyal kolu sellektör yapmıyor galiba onu yaparım onda sorun yok ama başka sorun varsada bilmeliyiz araçta

gurkanakbala
26/09/2021, 23:15
Benim selektorde sorun yok, yalnış anlasılma olmus

Redmi Note 8 Pro cihazımdan gönderildi