PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : punto evo tampon rengi hk.

onronskz
23/07/2018, 15:42
Merhaba Arkadaşlar
bişi merak ediyorum. Benim 2011 evonun tamponlarındaki plastik kısımlar değişik bi gri renkte etrafta gördüğüm çoğu evo nunki siyah plastik görünüm de neden benimki böyle ki hatta biri boş falan ondan dedi ama skydome hız sabitleyici 4 cam otomatik dijital klima falan var ondan o biraz saçma geldi
hatta ben onları parlak siyah yapmayı düşünüyordum lakin bi arkadaş bence aynaları ve jantları da aynı renge kombin et süper olur deyince aklım karıştı. bu rengin kodu falan var mıdır ki ona göre gidip sprey boya alayım bi deneyim

https://i.hizliresim.com/r1J1pB.jpg (https://hizliresim.com/r1J1pB)

mtlplt04
23/07/2018, 16:01
sensörün rengine bakılırsa orjinal gibi duruyor belki temizlerken sürülmüş bi madde rengini açmış olabilir tabi emin değilim. bana kalırsa jantlar değil de aynaları piano black kaplatırsanız yakışacagını düşünüyorum Aracınız beyaz oldugundan

arenas
23/07/2018, 16:50
Piano black tamponlar ,evo kit diye geçiyodu sanırım,my life donanımlarda standarttı.Evo dinamiklerde ekstra ücretle alınıyordu.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

onronskz
23/07/2018, 17:17
sensörün rengine bakılırsa orjinal gibi duruyor belki temizlerken sürülmüş bi madde rengini açmış olabilir tabi emin değilim. bana kalırsa jantlar değil de aynaları piano black kaplatırsanız yakışacagını düşünüyorum Aracınız beyaz oldugundan

internetten baktığımda bazı evoların benimki gibi o kısımların gri olduğunu gördüm sonradan olma değil gibi çünkü griler boya solmuş bi siyah renk değil ama neden işte gri onu anlamadım genelde gördüklerim hep siyah plastik görünümde

piano black değilde ayna kapakları ve jantları o gri kısımlar gibi gun metal benzeri bi renge boyayabilirim belki denemek lazım olmadı plastidip folyo vb bişi de olabilir

onronskz
23/07/2018, 17:21
Piano black tamponlar ,evo kit diye geçiyodu sanırım,my life donanımlarda standarttı.Evo dinamiklerde ekstra ücretle alınıyordu.

yok hocam yanlış anladınız gördüklerim piano black değil bildiğiniz şahin tamponu gibi siyah plastik herhangi bi boya yok
dediğiniz gibiyse o zaman gri renk içinde ayrı bi ücret mi ödendiki çünkü ne piona black ne mat siyah plastik bildiğimiz gri boya :D

arenas
23/07/2018, 17:24
Sizinki gibi griye bakan 1-2 kere daha gördüm.ekstra paket olduğunu sanmıyorum.Ya kimyasal temizlikten ya da renk tutturamamaktan olmuş gibi duruyor.Piano black yapmaktansa böyle kalması daha iyi sanki,ufak-tefek tıklamaları böylece tolere edebilir,piano black bakımı zor.

onronskz
23/07/2018, 18:07
evet doğru kalsın böyle hem farklı duruyor gri beyaz mutavazi bir duruşu olmuş :D