PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.3 75 e egzoz??

CaGRi
31/01/2007, 14:45
millet 1.3 mjt 75bg i olupta egzoz değiştiren warmı?(uç diil.)ses alabildiniz mi? alabildinizse istediğinz gibi güzel bi ses mi yoksa idare eeder bi ses mi? orta susturucu iptal eden warmı?

unik06
31/01/2007, 14:49
millet 1.3 mjt 75bg i olupta egzoz değiştiren warmı?(uç diil.)ses alabildiniz mi? alabildinizse istediğinz gibi güzel bi ses mi yoksa idare eeder bi ses mi? orta susturucu iptal eden warmı?

yaw..orta susturucuyu iptal edince, polis yakalarsa ceza kesmiyormuydu?? :icon_surprised:

Mısafır
31/01/2007, 14:49
ben dizel egzosulu bır puntonun vıdeosunu ızlemıstım youtube da bı arastır ıstersen fena degıldı...

AWD
31/01/2007, 14:51
orta susturucuyu iptal ettiridiğini nerden anlıcak lar :D ben 95 hp e yed taktım vadi saolsun görüntüde seste mükemmel ama dizelde nası olur bilmem gerçi youtube ta dizel bi
puntoya takmışlardı gayet ii di ses magnaflow diye bi arat istersen

unik06
31/01/2007, 15:01
orta susturucuyu iptal ettiridiğini nerden anlıcak lar :D ben 95 hp e yed taktım vadi saolsun görüntüde seste mükemmel ama dizelde nası olur bilmem gerçi youtube ta dizel bi
puntoya takmışlardı gayet ii di ses magnaflow diye bi arat istersen

nerden olucak..sesinden anlarlar 8P

mTk
31/01/2007, 15:05
Ortada susturucu yok diye biliyorum daha doğrusu öyle hatırlıyorum. Sadece son susuturucu var.

AWD
31/01/2007, 16:46
sonsusturucudan gelen ses le arasındakini anlayamazlar abi altına bakmadan

Auto engineeR
31/01/2007, 23:05
abi ısuzu gibi öter bea bi ıslık atıyor dizeller öle biliorum..

CaGRi
01/02/2007, 18:47
ya o magnaflow luyu bende gördüm hoştu ama sadece son susturucumu wardıki onda.başka birşeyler yapılmışmı? aranızda hiç mi son susturucu değiştiren yok ey puntocular:D

borisc
01/02/2007, 20:21
herkese slm son ve orta susturucuyu iptal ettim bende dizel var arkadasın dediği gibi islık sesi cıkıyo ama ses fena değil.fena değil diyorum cunkü benzinlilerdeki gibi cok tatmin edici bi ses değil orta susturucuyu iptal ettirmezseniz sadece cok hafif ıslık sesi duyuluyo.ama orta susturucuyu iptal ederseniz arabanın içinden duyulucak sekide hos bir ugultu var. saygılarla..

borisc
01/02/2007, 20:44
bide unuttum soylemeyi polis direk egzosun tipine bakıyor hafifde ses varsa eyvah eyvah.bir kere zor kurtuldum allah kimsenin basına vermesin kazasız belasız ve polissiz gunler dilerim :)

CaGRi
02/02/2007, 15:33
saolasın aradığım cvp buydu. bide senn son susturcunn markası ne??

mTk
02/02/2007, 15:36
herkese slm son ve orta susturucuyu iptal ettim bende dizel var arkadasın dediği gibi islık sesi cıkıyo ama ses fena değil.fena değil diyorum cunkü benzinlilerdeki gibi cok tatmin edici bi ses değil orta susturucuyu iptal ettirmezseniz sadece cok hafif ıslık sesi duyuluyo.ama orta susturucuyu iptal ederseniz arabanın içinden duyulucak sekide hos bir ugultu var. saygılarla..

Devirlenmede farklılık varmı?

Mısafır
02/02/2007, 16:14
resımlerını beklıyoruz :D

mTk
02/02/2007, 16:23
Videoları da..

borisc
03/02/2007, 00:47
arkadaslar diğer bi konuda anlatmıstım tekrar anlatıyım herseyi bursada yaptırdım param bitti egzos için planlarım yattı:(fakat 100 ytl ye uye araclarındaki puntommm daki resimde gordugunuz egzosu taktırdım marka fln sormayın morelim bozuluyo:) remus egzos isterken markasız bi egzosla yetiniyorum.ama dediğim gibi beklentilerimin üstünde cıktı ses olarak.bugun emre bugra deniz kardeslerimle gorustum sesi begendiler.dediğim gibi benzinlilerdeki gibi bi ugultu beklemeyin ama benim yaptıgım işlemlere değer bi ses aldım tavsiye ederim..

CaGRi
05/02/2007, 01:43
tam olarak neler yaptığını belirtirsen bende denemeyi düşünüyorum.

borisc
06/02/2007, 10:51
tam olarak neler yaptığını belirtirsen bende denemeyi düşünüyorum.

son susturucu iptal et arkadasım istediğin sesi alıcagını dusunuyorum...

CaGRi
06/02/2007, 19:24
susturucu iptal boru ve egzoz ucu mu yoksa susturucuyu mu değiştriim?

borisc
06/02/2007, 23:20
susturucu iptal boru ve egzoz ucu mu yoksa susturucuyu mu değiştriim?

bence son susturucuyu değiştir komple.ben oyle yaptım 8O ama sunu unutma arkadaslar youtube da izlemişler bende izledim aynı ses yaptırdıktan sonra tatmin edici gelmezse karısmam dediğim gibi benzinliler gibi kesinlikle olamaz ama dizelden daha fazlasını duyamazsın suda var km yaptıkca ses daha toklasıyo bunu unutma.tavsiye ederim bence yaptır pişman olmazsın:tabe:

GRANDE_POLICE
03/03/2007, 03:25
bide unuttum soylemeyi polis direk egzosun tipine bakıyor hafifde ses varsa eyvah eyvah.bir kere zor kurtuldum allah kimsenin basına vermesin kazasız belasız ve polissiz gunler dilerim :)

polisiz bir türkiyede yaşamak istemezsin emin ol!!
Mesleğe girmeden önce bende ole düsünüyodum ama, iş aslında öyle deil, Bi bakıma poliste haklı!!
8P Dua ette bana yakalanma8P

femoli
03/03/2007, 09:29
arkadaşlar turbo dizel araçlarda katalik iptali yani içinin boşalması ve son susturucunun değişmesi turbo sesinin kulakla rahat bir şekilde duyulmasını sağlıyor ben bugün bunu bir denemeyi düşünüyorum ayrıntılı bilgi vermeye çalışırım..

Ryu
03/03/2007, 09:30
polisiz bir türkiyede yaşamak istemezsin emin ol!!
Mesleğe girmeden önce bende ole düsünüyodum ama, iş aslında öyle deil, Bi bakıma poliste haklı!!
8P Dua ette bana yakalanma8P

işte basıldınız :director:

etrafınız sarıldı :lol:

punto-wrc
03/03/2007, 13:25
Anammmm forumda polis war mod lu resimleri videoları saklayınnn :D:D:D:D...
Şaka bi yana polislerin işide zor bea... Her cinsten insanla uğraşmak sinir bozucudur walla...
Bu arada bi video alabilirmiyiz.. görüntü önemli değil egzos sesini duysak yeter...

ozalin
03/03/2007, 20:23
ben egzos ucu taktım ıslık egzos ucu walla carsıda sürat yaptım mı butun millet dönüp bakıor :):):P

Hüseyin T
03/03/2007, 20:56
Dizel motora ekzos kullanıp tok ses alan arkadaşlara merakımdan bir sorum var uzun yola cıktınızmı hic? Yani rahatsız edici bir durum yaşatıyormu? ßenimde kafamda var da tek düşüncem bu yani.. Şimdiden teşekkürler.

Mehmet D.
03/03/2007, 20:58
Valla bende bu çok beğendiğim 2 çıkışlı egzoz sistemi varya ondan takmak istiyorum maliyeti ne olur nasıl taktırırım ayrıca arka tampona morkoyun arkadaşın yaptığı gibi bir ekleme yaptırmakda istiyorum yani bu eklemeyi yapıcam ama egzozlar nasıl duracak orda önce egzoz alıp da sonramı tampon ekini taktırmak gerekiyor yoksa tam tersimi. Bu konuda bilgim yok tereddütte kaldım bilen bi arkadaşım varsa kısa bi izah ederse çok sevinirim.

Herkese keyifli forumlar :ok:

CaGRi
04/03/2007, 02:22
tampon ekinden sonra egzozu alıman daha ii olur maliyet açısından. niye diyeceksin. tampon ekini alınca arka taraf yere daha çok yaklaşacak. ee tampondan önce egzozu yaptırırsan ekten sonra bi ayar daha yaptırman gerekecek. ha yok eğer tamponun içinden geçiririm diyorsan o başkada sen en iyisi tampondan sonra yaptır.

borisc
06/03/2007, 12:40
tabi polissiz bi Turkiye dusunemiyorum ama bu konularda biraz daha esnek davranılmalı bence.saygılar:)

Mehmet D.
08/03/2007, 21:20
tampon ekinden sonra egzozu alıman daha ii olur maliyet açısından. niye diyeceksin. tampon ekini alınca arka taraf yere daha çok yaklaşacak. ee tampondan önce egzozu yaptırırsan ekten sonra bi ayar daha yaptırman gerekecek. ha yok eğer tamponun içinden geçiririm diyorsan o başkada sen en iyisi tampondan sonra yaptır.
saol dostum teşekkürler :)