PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ctıy arızası (benım gıbı cok mağdur var )

Ensar53
09/07/2018, 20:46
2012 1.3 evo var bende (direksıyonu kontrol ettırın uyarısı var ) en kısa surede tuketıcı hakem heyetıne bas vuracagım benım gıbı cok ctıy magduru var hep beraber avkat tutup fıatı mahkemeye verelım.. buna artık dur dıyeceğiz...
servise gıttım sonuc olumsuz geldı boyle bı sacmalık yok coluk cocuk olumumuze sebep olacak fıat...

zekiozalp
17/07/2018, 11:18
2012 1.3 evo var bende (direksıyonu kontrol ettırın uyarısı var ) en kısa surede tuketıcı hakem heyetıne bas vuracagım benım gıbı cok ctıy magduru var hep beraber avkat tutup fıatı mahkemeye verelım.. buna artık dur dıyeceğiz...
servise gıttım sonuc olumsuz geldı boyle bı sacmalık yok coluk cocuk olumumuze sebep olacak fıat...Yapılırsa böyle birşey bende katılırım. Aynı sorun bende de var.

Mi MIX 2 cihazımdan gönderildi

volkan1065
18/07/2018, 00:01
Arac garanti li degilse servis bakımı aksatıldı ise artık üreticiler herseyi müşteri hatası diyerek işin içinden çıkıyor lar. Son bir yıldır burdan bir çok kişi emsal kararlar istedi verildi ama ben kazandım ücret siz değiştim diye geri donuş yapan olmadı. Ancak arac servis bakım lı ise şansınız var.