PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon Tuşları Hakkında

burak1905
26/06/2018, 12:01
Arkadaşlar 2011 dynamic evo ya sahibim. Bugün farkettim direksiyondaki ses tuşu yanı sol taraftaki tuşlar çalışmıyor. Ancak frekans ayarlama tuşlarında herhangi bir problem yok.
Bu durum neden olmuş olabilir, başına gelen varsa aydınlatabilir mi temassızlık, kopma, yanma. Vs?

edll
26/06/2018, 12:56
Arkadaşlar 2011 dynamic evo ya sahibim. Bugün farkettim direksiyondaki ses tuşu yanı sol taraftaki tuşlar çalışmıyor. Ancak frekans ayarlama tuşlarında herhangi bir problem yok.
Bu durum neden olmuş olabilir, başına gelen varsa aydınlatabilir mi temassızlık, kopma, yanma. Vs?

oksitlenme kirlenme vardır. tuş takımını yerinden çıkartıp içini açıp kontak spreyi gibi yağsız bir şeyle yada varsa alkol yada hiç olmadı limon kolanyası ile ( bazı kolonyalar yağlı) temizlenip geri takılınca düzelme olmakta. sökme işlemi ile alakalı bir konu vardı: https://forum.grandepuntotr.com/kendi-modifiyeni-kendin-yap/64959-direksiyon-tus-takimi-sokme-ve-boyama-resimli-anlatim.html

Nanzio
23/07/2018, 12:40
İyi gunler.2011 puntomactıve modelinde dıreksıyonda bulunan kumandaları nasıl ışıklandırabılırım.Bılgınız varsa paylaşabilirmisiniz yada yol gösterebilirmisiniz.
tesekkurler