PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Airbag darbe sensörü hk.

atakantumayakar26
09/06/2018, 17:51
Arkadaşlar merhaba,

Arabam da airbag lambası yanması ile özel servise gittiğimde airbag sargısından olduğu söylendiği için airbag sargısı değiştirdim. Sonrasında 1 hafta sonra tekrar yaktı bu sefer ise cihaza bağladığımız da da airbag darbe sensörü arızası (sürekli) hatası aldım. Bu airbag darbe sensörü aracın neresinde oluyor, bilen var mı acaba? Konu hakkında desteğinizi rica ederim.

fawori
09/06/2018, 22:41
Hangi servise gittiniz? Kavaklıdereoto yetkili servise danışın isterseniz.

ilyasklnc92
07/01/2019, 22:14
Arkadaşlar merhaba,

Arabam da airbag lambası yanması ile özel servise gittiğimde airbag sargısından olduğu söylendiği için airbag sargısı değiştirdim. Sonrasında 1 hafta sonra tekrar yaktı bu sefer ise cihaza bağladığımız da da airbag darbe sensörü arızası (sürekli) hatası aldım. Bu airbag darbe sensörü aracın neresinde oluyor, bilen var mı acaba? Konu hakkında desteğinizi rica ederim.
Hocam on panjurun içinde sökerseniz görünüyor benimde aynı şeyler başıma geldi kollar değişti şimdi yana yakıla sensör arıyorum hiç bir yerde yok en son İkitelli de buldum çıkmasina 300 tl istediler ebayda felan buluyorum fakat seri numarası birebir tutmuyor acaba sorun olurmu diye düşünüyorum

xzvolkanzx
07/01/2019, 23:08
elinde komple sinyal ünitesi olan varmı sıfırını buldum ama çıkma varsa uygun fiyatlı alıcam msj atarsanız sevinirim

yukselengin
26/10/2020, 13:03
MERHABA, AİRBAG DARBE SENSÖRÜ ARIYORUM YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI?

volki986
16/12/2020, 12:33
MERHABA, AİRBAG DARBE SENSÖRÜ ARIYORUM YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI?

Bulabildin mi dostum

volki986
16/12/2020, 12:35
2006 grande punto airbag darbe sensörü arıyorum