PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çizik ve göçük hk

lordzedd
27/05/2018, 13:21
merhabalar.
gecen arabanin basina geldigimde böyle bir cizikle karsilastim.sol arka tamponun ustu.kim nasil yapmissa kacmis.etrafta kamerada yoktu.gocugu gocukcu cekebilirmi.polisajla hic azalma olmazmi?rotusu mersinde iyi yapan neresi var?araba metalik gri tam kapanmaz yazmislar yorumlarda ne yapmaliyim.tsk35472

edll
27/05/2018, 20:52
merhabalar.
gecen arabanin basina geldigimde böyle bir cizikle karsilastim.sol arka tamponun ustu.kim nasil yapmissa kacmis.etrafta kamerada yoktu.gocugu gocukcu cekebilirmi.polisajla hic azalma olmazmi?rotusu mersinde iyi yapan neresi var?araba metalik gri tam kapanmaz yazmislar yorumlarda ne yapmaliyim.tsk35472

sadece göçük çekmeyle düzelece gibi görünmüyor ancak yinede göçükçüye göstermeip fikir almak istersen çetinkaya nın yukarısında aynı hizada var. ufak bir işleme bi dünya para istiyorlar bilgin olsun.

lordzedd
27/05/2018, 21:53
sabah bi soracam fiyatini cok canimi skiyor.kendim pompa sicak suyla denedim olmadi.repair kit almistim internetten gocukler icin oda olmadi kose oldugu icin sert baya.bir arkadasta mezitli sanayisinde 50tlye cekiyorlar dedi kendi icin sormus oda uygun geldi.mustafa ariciya soracam yarin cetinkayanin ordaki dedigin yerde.peki bu rotus boya isini iyi kim yapar mersinde bilgin varmi.senin arabada gtitanyum yaziyor rotusun varmi hic?siritiyormu?tekere dogru olan kisim belki pasta ile gecer gibi geliyor tabi emin degilim

lordzedd
27/05/2018, 21:55
bu arada autokinge goturdum boyanip yukari kadar verniklenecek dedi:)20 santim cizik icin arkayi komple boyicaklarmis:)) rotus iskemi yokmus autokingde

ykaya1983
27/05/2018, 23:12
Bana göre bu çektirme ile düzelecek bir göçük değil çukr şeklinde olsa kolay da bu göçük çizik şeklinde.Çektirip boyanarak halledilir.

edll
28/05/2018, 00:05
sabah bi soracam fiyatini cok canimi skiyor.kendim pompa sicak suyla denedim olmadi.repair kit almistim internetten gocukler icin oda olmadi kose oldugu icin sert baya.bir arkadasta mezitli sanayisinde 50tlye cekiyorlar dedi kendi icin sormus oda uygun geldi.mustafa ariciya soracam yarin cetinkayanin ordaki dedigin yerde.peki bu rotus boya isini iyi kim yapar mersinde bilgin varmi.senin arabada gtitanyum yaziyor rotusun varmi hic?siritiyormu?tekere dogru olan kisim belki pasta ile gecer gibi geliyor tabi emin degilim

50 liraya nerdeyse hiç durma kardeşim. ona 250 300 den aşağı fiyat çekmezler. tabiki git değerlendir. bende rutuş yok. çizik var ama ben elletmedim orjinal duruyor :)

aslam0740
28/05/2018, 10:41
benim sağ taraftı nerdeyse el kadar içeri girmişti ben kendim göçüksüz düzeltme aleti ile hallettim evet köşe olunca çok uğraştırıyor elindeki göçüksüz düzeltici aletin en küçük olan ucu şerçe parmağın kadar küçült ve yapıştırmadan kaportayı alkolle temizle öyle tak o zaman hemen kopmuyor baya bi dayanıyor getiriyor

lordzedd
29/05/2018, 23:08
3548735488

gocuk cektirilip rotustan sonra bu sekilde son durum.rotus cok bastan savma gibi geldi bana.boylemi durur rotus.

edll
30/05/2018, 00:29
3548735488

gocuk cektirilip rotustan sonra bu sekilde son durum.rotus cok bastan savma gibi geldi bana.boylemi durur rotus.

aracı yakından görmüş biri olarak göçük işi temiz ama rötuş yapmamış sadece çiziğin üzerine boya sürmüş. rötuş için araç renk koduyla boya hazırlatıp o şekilde sürmek gerek. bu kadarı olmuş sonrasıda bir şekilde halledilir. geçmiş olsun tekrar.

lordzedd
30/05/2018, 09:22
saolasin abi:)