PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aux nasil aciliyor.

KblyBgrz
15/05/2018, 13:52
Arkadaslar selaminaleylum cumleten.Benim 2012 model punto pop marka aracim var malum aux girisi yok bununla alakali ne onerirsiniz teypmi almali yoksa bir aparat vr onumu baglatmaliyim.Birde aux modu cd dugmesin ikikere basincami aciliyor bu arabada [emoji137]♂️

SM-A310F cihazımdan gönderildi

datroncexs
15/05/2018, 13:56
Aux pek kullanışlı bulmuyorum sök tak kaplosu uzun torpidoya koy çıkar.En iyisi Double teyp al keyfine bak

KblyBgrz
15/05/2018, 13:59
Aux pek kullanışlı bulmuyorum sök tak kaplosu uzun torpidoya koy çıkar.En iyisi Double teyp al keyfine bakAslin da haklisin teyp olayi benimde kafama yatiyor ama bu Bluetooth-usb-aux girisi olan bir aparat varmis ona kafam takildi

gpmesud
15/05/2018, 14:22
Arkadaslar selaminaleylum cumleten.Benim 2012 model punto pop marka aracim var malum aux girisi yok bununla alakali ne onerirsiniz teypmi almali yoksa bir aparat vr onumu baglatmaliyim.Birde aux modu cd dugmesin ikikere basincami aciliyor bu arabada [emoji137]♂

burada detaylı sekilde anlatılıyor bakabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=zqzTmbnLxwA

KblyBgrz
15/05/2018, 14:43
burada detaylı sekilde anlatılıyor bakabilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=zqzTmbnLxwABunu izlemistim kardesim tesekkurler.

ozkantastemel
15/05/2018, 14:55
Merhaba

Eliniz yatkın ise aşağıdaki linkteki cihazı toplam 45 tl maliyetle bağlayabilirsiniz.
https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/bluetoothlu-arac-aux-usb-calar-mp3-modulu-usb-sd-oto-teyp-modul-340995455

Ben bağladım ve sorunsuz olarak kullanıyorum.

KblyBgrz
15/05/2018, 14:57
Merhaba

Eliniz yatkın ise aşağıdaki linkteki cihazı toplam 45 tl maliyetle bağlayabilirsiniz.
https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/bluetoothlu-arac-aux-usb-calar-mp3-modulu-usb-sd-oto-teyp-modul-340995455

Ben bağladım ve sorunsuz olarak kullanıyorum.Eyvallah kardesim merak ettigim aparat buydu cok sagol.Daha once kullandinmi peki memnuniyet acisindan soruyorum teyp mi almaliyim bunu baglatsam yetermi onu merak ediyorum

feyzullah
15/05/2018, 16:51
Eyvallah kardesim merak ettigim aparat buydu cok sagol.Daha once kullandinmi peki memnuniyet acisindan soruyorum teyp mi almaliyim bunu baglatsam yetermi onu merak ediyorum

Bu ara bende android multimedya arayışı içindeyim. Ancak tek kararsız kaldığım nokta android işletimli cihazın birkaç yıl sonra aynı telefonlar gibi işlevsiz hale gelmesi

ozkantastemel
15/05/2018, 16:55
Eyvallah kardesim merak ettigim aparat buydu cok sagol.Daha once kullandinmi peki memnuniyet acisindan soruyorum teyp mi almaliyim bunu baglatsam yetermi onu merak ediyorum

Evet şuanda kullanıyorum ve çok memnunum. Ekstra olarak aracımda müzik tesisatı bulunmakta ve ses kalitesi olarak herhangi bir bozulma söz konusu değil.
Ben orjinal teybi muhafaza etmekten yanayım. Hatta bilindiği üzere teyplerin tuşları silikti ve 60 tl vererek tuşlarını bile değiştirdim.
Benim aradığım hem özellikleri olsun hemde direksiyon kumandasının çalışması idi.
Tabi multimedia sistemlerini bu konudan ayrı tutuyorum. Onlarda çok güzel ürün ve kumandada aktif oluyor fakat maliyeti oldukça fazla. 1000-1500 tl arası.
Karar senin

KblyBgrz
15/05/2018, 16:57
Evet şuanda kullanıyorum ve çok memnunum. Ekstra olarak aracımda müzik tesisatı bulunmakta ve ses kalitesi olarak herhangi bir bozulma söz konusu değil.
Ben orjinal teybi muhafaza etmekten yanayım. Hatta bilindiği üzere teyplerin tuşları silikti ve 60 tl vererek tuşlarını bile değiştirdim.
Benim aradığım hem özellikleri olsun hemde direksiyon kumandasının çalışması idi.
Tabi multimedia sistemlerini bu konudan ayrı tutuyorum. Onlarda çok güzel ürün ve kumandada aktif oluyor fakat maliyeti oldukça fazla. 1000-1500 tl arası.
Karar seninSagol kardesim cok yardimci oldun.Ben bu urunu taktirdiktan sonra direksiyondan kumanda etmeye devam edebilcekmiyim.

ozkantastemel
15/05/2018, 17:51
Sagol kardesim cok yardimci oldun.Ben bu urunu taktirdiktan sonra direksiyondan kumanda etmeye devam edebilcekmiyim.

Direksiyon kumandan ile kendi teybini kumanda edeceksin. Ses açma kapatma ve modülden radio ya geçmek gibi. Diğer fonksiyonları modülün kumandasından gerçekleştiriyorsun.
Kurulum konusunda takıldığın biyer olursa yardımcı olurum. Cihazı kurulum dahil satan yerlerde var. Letgoda görmüştüm.

KblyBgrz
15/05/2018, 17:57
Tesekkurler kardesik cok yardimci oldun Allah razi olsun.
Direksiyon kumandan ile kendi teybini kumanda edeceksin. Ses açma kapatma ve modülden radio ya geçmek gibi. Diğer fonksiyonları modülün kumandasından gerçekleştiriyorsun.
Kurulum konusunda takıldığın biyer olursa yardımcı olurum. Cihazı kurulum dahil satan yerlerde var. Letgoda görmüştüm.