PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2011 PuntoEVO 1.3 Multijet Dynamic Chip tuning

Omer752
05/05/2018, 11:04
Merhaba ben aracıma yazılım attırmak istiyorum. Bursa'da bir servis önerir misiniz...
Bide bu işlem ne kadar tutar???

edll
05/05/2018, 14:29
Merhaba ben aracıma yazılım attırmak istiyorum. Bursa'da bir servis önerir misiniz...
Bide bu işlem ne kadar tutar???

ankaradan bir arkadaşla dün bu konuyu konuşmuştuk. 300 e attırdım dedi. 200 paket satın alıyorsun, 100 de bilgisayar veriyorsun hallediyorlar dedi. kar koydularmı koymadılarmı o konuda tam bilgim yok ama.

volkan1065
05/05/2018, 22:11
Yazılım konusu da artık el ayağa düştü. Çinden KESSv 2getiren herkez bu işi yapmaya başladı. Ama yaptıkları biraz tork ver biraz hava ayarını ayarla bundan ibarettam anlamı ile dört dörtlük bir editleme yapmıyorlar. Müşteri memnun olmayıncada müşteriye söylemeden egr kapatıyorlar sonra dip gaz yapınca duman atıyor yada ülerliyen zamanlarda bu başlıyor.

İşin açığı 300-500 yapılan yazılımlar ilerisinde aracı üzer. Bu işi bilene yaptırmak lazım. Yazılımı baştan aşağı inceliyecek tüm parametreleri biribirine tam bağlantılı ayarlıyacak. Ayrıca öncesindede aracın durumu incelenmelidir. Piyasada bu işi bilmeden yapan çok dikkat etmek gerekir. Sonra işi bilmeyenlerin ve ucuza kaçıp canı yananlar yazılım kötü gibi yorumlarda bulunuyorlar. Limitler aşılmadığı sürece ve özel istekler olmadığı sürece limitinde usta eller ce yapılan yazılımın bir zararı yoktur.

Forum sponsoru 2CR yazılım ile görüşün detaylı bilgi versin. Forumdan olduğunuzu ve selamımı iletin ümite.

Omer752
06/05/2018, 00:08
Yardımınız için teşekkür ederim

Alikeskin
06/05/2018, 19:19
2cr yazılım kendini kanıtlamış firma

resume
18/02/2019, 14:29
yazılım yaptırıp aracını 50000 km kullanmış olup yorum yapabilecek kullanıcı varmıdır. Artıları ve eksileri yönünde değerlendirerek bende yaptırmayı düşünüyorum.