PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ABS arıza ışığı yandı!

fanteziboy
17/04/2018, 14:05
Öncelikle iyi günler herkese..2006 1.3 puntom var.3 gün önce lastik almaya gideceğim gün marş almadı aracım akü bitik gösteriyordu gösterge neyse vurdurarak çalıştırdım aracı.sonrasında lastikçiye gittim 4 yeni lastik aldım ve taktılar eve gittim sabah olduğunda araca bindim ve ABS arıza lambasının yandığını gördüm..sizce olay akü ile alakalı olabilirmi veya lastik değişimi ile yoksa tamamen tesadüfmü?? Teşekkür ederim şimdiden

edll
17/04/2018, 14:12
Öncelikle iyi günler herkese..2006 1.3 puntom var.3 gün önce lastik almaya gideceğim gün marş almadı aracım akü bitik gösteriyordu gösterge neyse vurdurarak çalıştırdım aracı.sonrasında lastikçiye gittim 4 yeni lastik aldım ve taktılar eve gittim sabah olduğunda araca bindim ve ABS arıza lambasının yandığını gördüm..sizce olay akü ile alakalı olabilirmi veya lastik değişimi ile yoksa tamamen tesadüfmü?? Teşekkür ederim şimdiden

Lastikçiden önce keşke aküye baktırsaydınız. Araçta bir çok arıza gibi görünen durumların akü zayıflığından olduğu bir gerçek. Vakit kaybetmeden Akünüze baktırın. Değişim olacaksa en uygun olanını tercih edin. Geçmiş olsun.

fanteziboy
17/04/2018, 19:46
Yorum için tşk ederim..peki abs nin sigortası varmıdır onun atma olasılığı olablirmi?