PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sag elektirkli ayna. Yardimmm acill

Puntici
11/04/2018, 23:13
S.a arkadaslar bu gun fark ettim sag elektirikli ayna ayar yukari asagi calisiyor fakat sag sol ayari calismiyor neden acaba sol aynada sorun yok cozumu nedir

edll
11/04/2018, 23:22
S.a arkadaslar bu gun fark ettim sag elektirikli ayna ayar yukari asagi calisiyor fakat sag sol ayari calismiyor neden acaba sol aynada sorun yok cozumu nedir

aynayı sağ sol yaptırınca motor sesi duyuyorda hareket etmiyorsa ayna kısmında bir kasılma vardır. eğer hiçbir ses gelmiyorsa düğmede sağ sol kısımlarda kirlenme olabilir.

Puntici
12/04/2018, 21:47
Hocam aynı kumandadan sol ayna yı calıstiriyorum hatta sağ aynanın yukarı aşağı hareketi çalışıyor sağ sol çalışmıyor kumandadan deyil dır diye düşünüyorum fakat pazar aracı yıkamıştım adam ayanyi bezle sildi sertimi sildi bişey mi cıktı desem bilemiyorum vala başına gelen varsa yardımcı olsun

edll
12/04/2018, 23:50
Hocam aynı kumandadan sol ayna yı calıstiriyorum hatta sağ aynanın yukarı aşağı hareketi çalışıyor sağ sol çalışmıyor kumandadan deyil dır diye düşünüyorum fakat pazar aracı yıkamıştım adam ayanyi bezle sildi sertimi sildi bişey mi cıktı desem bilemiyorum vala başına gelen varsa yardımcı olsun

düğmeden sağ sol yapınca herhangi bir tepkime ses vs varmı.

ottomanturk06
13/04/2018, 00:23
Hocam benimde sol ayna calismiyordu kapi arasindan gecen kablolari kopmustu isterseniz sizde kablolari bir kontrol ettirin.

Puntici
15/04/2018, 19:02
Hocam aşağı yukarı da çalışıyor ve sağ solda ses yok