PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aux yardım

ayanksk
07/04/2018, 20:22
Merhaba arkadaşlar puntomfaki teyip bu mediaya basınca aux yazısı cıkıyor ama aux kablosu takılı diyil resimde görülen aux kablosunu alsam teyip çıkarma aparatıyla sökerim sorun. Diyil yalnız aux kablosundaki aparat bu teybin arkasına uyarmı yada farlı bir yöntemmi yapmalıyım bi kaç tane video izledim onu birleştir bunu birleştir pek anlamadım demek istediğim aux soketi resimde görülen teybin arkasına direk takılıyormu araç 2010 evo

ykaya1983
07/04/2018, 22:33
Merhaba arkadaşlar puntomfaki teyip bu mediaya basınca aux yazısı cıkıyor ama aux kablosu takılı diyil resimde görülen aux kablosunu alsam teyip çıkarma aparatıyla sökerim sorun. Diyil yalnız aux kablosundaki aparat bu teybin arkasına uyarmı yada farlı bir yöntemmi yapmalıyım bi kaç tane video izledim onu birleştir bunu birleştir pek anlamadım demek istediğim aux soketi resimde görülen teybin arkasına direk takılıyormu araç 2010 evo

Aux kablosunu takmak çok basit bir iş.Teybi söktükten sonra teybin ana soketinin altında yer alan yatay dikdörgen pin yuvasının en sağına üç adet pin takıyorsun.Bu kabloda 8 pin var fakat sadece 3 tanesi dolu geliyor.Onlar da aux için zaten.Uyma konusunda sıkıntı olmaz.Uymasa bile soketin yarısını kesip uydurabilirsin.Ben bu soketin aynısını almıştım.Uymayınca yarısını kesmiştim.Hiç soket olmasa bile dişi pin varsa kabloyu ucuna takıp üç pine takabilirsin.

ezahrm01
08/04/2018, 11:09
Bu kabloya fazla para verme. 2 tarafı aux olan kablo al 5 lira. Kes bi ucunu yap bağlantını ben öyle yapmıştım. Kablo pahalı çünkü
https://youtu.be/JMLXl98zx0A