PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sevdiğim grande punto dualogic aracımi bugün sattım

quispol
27/03/2018, 16:58
Arkadaşlar hepinize merhabalar.1.5 yıldır bu forum dan ı kadar çok şey öğrendim ki hepinize teşekkür ederim.bu forumda da yöneticiler beni bilir tanıyan tanır şanzıman robotunu city motorunu aracım 2007 model olmasına rağmen serviste degistirmistim ancak artık usandım arabadan ve dun ilana koydugum aracimi bugün sattım.insallah kimseyi kirmamisimdir ve birilerine yardımcı olabilmisimdir hepiniz allah'a emanet olun.Kazasız ve arizasiz günler dilerim :)

arenas
27/03/2018, 18:26
Alana da satana da hayırlı olsun,yeni arabanızla da foruma bekleriz tekrardan.Puntonun donanım,km,tramer bilgisi neydi acaba,bir de özel olmayacaksa sattığınız fiyatı öğrenebilir miyiz,kendi araçlarımız için fikir olması açısından?Bir günde sattığınıza göre oldukça rekabetçi bi fiyat olmalı

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

quispol
27/03/2018, 21:10
Tabiki 2007 beyaz renkli 1.4 fire active kaza boya değişen tramer yok şanzıman robotu city motoru ve ön göğüs serviste değişti 134.500 km benzin lpg li 34.000 e sattim