PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto pop bagaj lamba sorunu

HANNASWOL
18/03/2018, 20:30
Arkadslar benim araçta bagaj da lamba yok
Benim sorum orijinaldaki gibi bagaj açılınca yanan lamba yapılabilir mi

edll
18/03/2018, 20:54
orjinalinin aynısı olsun dersen elektrikçi yapar ama genelde çok para isterler. bedede yoktu, ayak altı aydınlatmadan hat çektim. tavan lambasıyla beraber yanıyor. anahtardan kapıyı açınca işimi halledecek kadar gece aydınlık sağlıyor. okadar para vermeye gerek duymadım.

arenas
19/03/2018, 09:11
Benim araçta da yok maalesef,pilli lambalarla idare ediyorum ama ihtiyaç duyduğunda pili bitmiş oluyor.Sorduğum elektrikçilerin hiçbiri yapmaya yanaşmıyor,beyinden kablo çekilecek vs deyip uğraşmak istemiyorlar.Forumda orjinali gibi ,kendisi yapan bi arkadaş vardı ama fotolar silinmişti diye hatırlıyorum.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

volkan1065
19/03/2018, 10:01
Çok zor bir şey değil aslında çok basit. Tavan lambasının devamlı + elektirik olan kabloya bir bağlantı yapıp bagajda lambayı takacağınız yere cekin. SOnra bagaj kildinin soketinde 1 nolu uctan yine lambanın olduğu yere kablo çekin. İşlem bu kadar. Kilitteki swich Şaseyi sürüyor. Bagajı açtığınızda swich şase yaparak lambanın yanmasını sağlayacaktır. Aşağıdaki konuda fikir verecektir.

https://forum.grandepuntotr.com/makale/59739-bagaj-lambasi-arizasinin-cozumu-bagaj-kilidi-tamiri-lambasi-olmayanlara-fikir.html