PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bagaj kapağındaki hareketli düğmenin kaplaması düşmüş bulamıyorum

fcstr
03/02/2018, 00:40
Arkadaşlar bagaj kapağındaki logonun dışı düşmüş bir fikri olan varmı foto eklerim yarın

volkan1065
03/02/2018, 01:17
Aracınız kaç model. Bu aralar FIAT ücretsiz Amblem değişimi yapıyor ama sizinki butonlu ise biraz zor olabilir ama yinede denemek lazım.

fcstr
03/02/2018, 10:11
Evet aracım 2011 evo dualocig vites ve o amblem aynı zamanda bagaj açan buton oluyor dışındaki mika malzeme düşmüş yada sökülmüş bilemedim kilit değişimi dediler oda 180 tl civarı bana sadece dışındaki mika lazım resimdeki lazım bana arkadaşımın arabadınındı bunlar düşmesin diyr söktüm yapıştırdım

arenas
03/02/2018, 10:45
Ben 2011 model puntomun logolarını 2015te ücretsiz değiştirmiştim solma nedeniyle.Ancak eski logoları da eksiksiz istiyor servis Tofaş a göndermek için.Bu şekilde değişim yapacaklarını sanmıyorum.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fcstr
03/02/2018, 11:23
Serviste şansımı deneyeyim ozaman sonuçta reklam yapıyoruz 😂 aslında oraya o mikanın yerine başka bişeyde olabilir ama ne olur bilemedim aklıma gelmediği için konuyu açtım

arenas
03/02/2018, 20:09
Hatta birkaç serviste denemekte fayda var.Ben logolarla ilgili istanbulda 4 servis dolaştım,hepsi "genel müdürlük red cevabı verdi" yalanıyla karşılaştım.Tatile giderken yol üstünde Edremitte Fiat servisine girdim,bilgilerimi aldılar,8-10 gün sonra aradılar,onaylandı,logolarınız geldi diye.Sonra kargoyla ben eskileri onlara,onlar da yenileri bana gönderdiler istanbula.
Burdan tüm arkadaşlara şu uyarıyı yapayım,kronik sıkıntılar için mutlaka farklı servislerde şansınızı deneyin.Para koparmak için hertürlü numarayı yapıyorlar.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fcstr
04/02/2018, 15:34
Teşekkür ederim şansımı deneyeceğim bir kaç serviste bu logoların değişmesi getrk fiat diğer markalar gibi değişime uğratmalı bence