PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göstergede sönmeyen üçgen işareti acil yardım...

haykouz
27/01/2018, 18:08
Merhaba arkadaşlar aracım 2009 gp active sorunum arabanın far-park lambalarını yaktığım zaman çıkan üçgen işareti ''park lambalarını kontrol edin'' yazısıyla beraber o yazı sonra kayboluyor ama üçgen araç stop edene kadar gitmiyor bir daha bugun elektrikcide baya ugrastık butun ampulleri degistirdik yanmayan patlak cılız yanan şase yapan hiçbir ampul kalmadı hepsi yanıyor plaka bagaj içi stop geri vites ön kısa uzun yan sinyal tepe lambası yani herşeye baktık fakat araç çalıştırdıgımda sorun yok sadece farları açtığım anda beliren bu üçgen işareti ve o yazı nasıl silincek varmı çaresi muayene gidicem usta geçer dedi ama kafama takıldı o yüzden sormak istedim ne yapmak gerek ?

tab
27/01/2018, 18:27
Kullandığınız ampülün watt değeri uygun değil onun için ünlem işaret çıkıyor. Doğru ampül mesaj çıkmaz.

haykouz
27/01/2018, 20:07
Kullandığınız ampülün watt değeri uygun değil onun için ünlem işaret çıkıyor. Doğru ampül mesaj çıkmaz.

watt değerlerine baktık hepsine normal 5 lik 12 lil 2 lik olmak üzere başka çözüm ?

bacadir68
28/01/2018, 07:10
Avrupa üretim kaliteli ampul kullanırsanız sönecektir. En son değiştirdiğiniz ampulden başlayın denemeye ;)

SM-G800H cihazımdan gönderildi

TANER80
28/01/2018, 14:53
Aynı sorun benim aracımdada oldu. Tavsiyem akünüze baktırın benim ilerleyen dönemde start stop ve yolcu airbag devre dışı arızası verince değiştirdim aküyü.Şu an sorun kalmadı umarım sizde kısa zamanda çözersiniz.