PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MOTOR TİTREMESİ VE FAZLA ŞEKİLDE GELEN MOTOR SESİ

Burakk16
05/01/2018, 15:35
Arkadaşlar öncelikle merhaba foruma yeni kayıt oldum. Yaklaşık 1 ayda 2011 model punto Evo modelini aldım.Araçtan genel itibariyle memnumun ancak aracım benzlinli olmasına rağmen çok fazla ses geliyor ve çok fazla titreşim yapıyor.Yakıtı normale göre fazla yakıyor. Biraz araştırdım subaplar sıkı olduğu için olabilir dediler. Bu durumdan çok rahatsızım ve sizlerin görüşlerinizi ve tecrübelerinize başvurmak istedim. Belki konu daha önce açılmış olabilir ama yeni olduğum için bulamadım bu yüzden kusura bakmayın. Teşekkürler

volkan1065
05/01/2018, 15:41
Bursada yaşıyorsanız Bursa Punto Grubunun araçlarına bakan ve bu araçlardan çok iyi anlayan RECEP BABACAN ustanın yanına gidin. Sorunlarınızı iletin yardımcı olacaktır.

Recep BABACAN CAN OTO : 0545 882 96 11

Burakk16
05/01/2018, 17:13
Bursada yaşıyorsanız Bursa Punto Grubunun araçlarına bakan ve bu araçlardan çok iyi anlayan RECEP BABACAN ustanın yanına gidin. Sorunlarınızı iletin yardımcı olacaktır.

Recep BABACAN CAN OTO : 0545 882 96 11

Çok teşekkür ederim adresini biliyor musunuz

volkan1065
05/01/2018, 17:17
Çok teşekkür ederim adresini biliyor musunuz

Telefonlar kendisine ulaşın size konum atar yada adresini verir. Karabükten Volkanın selamı var derseniz tanır.

Burakk16
05/01/2018, 18:40
Telefonlar kendisine ulaşın size konum atar yada adresini verir. Karabükten Volkanın selamı var derseniz tanır.

Çok teşekkür ederim telefonda görüştük selamınızı ilettim en kısa zamanda gidicem oraya.

kaneng
06/01/2018, 14:53
Selamlar, bende de 2012 model Fiat Punto var Lounge 1.4 Fire motor, LPG var araçta sıfır km iken serviste takılmış, Tiptronic vites, 2 ay kadar önce aldım 58 Bin km.deyken, 60 Bin bakımına bıraktığım zaman uyarmışlardı buji kabloları işlem görmüş yan sanayi ürünler var araçta titreşim sorunu var bunları da en kısa zamanda değiştirelim dediler, gerçekten de farkettim ki belirli devirlerde araç tekleme yapıyor özellikle düşük viteste 1500-2500 arasında. 30 dakika önce servisten çıktım buji kablolarım değişti, şuan için araçta gözle görülür bir gelişme var. İlerleyen zamanlarda tekrar yazarım siz de bir baktırın derim belki buji kablosundan kaynaklıdır. İyi günler dilerim.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burakk16
07/01/2018, 02:06
Selamlar, bende de 2012 model Fiat Punto var Lounge 1.4 Fire motor, LPG var araçta sıfır km iken serviste takılmış, Tiptronic vites, 2 ay kadar önce aldım 58 Bin km.deyken, 60 Bin bakımına bıraktığım zaman uyarmışlardı buji kabloları işlem görmüş yan sanayi ürünler var araçta titreşim sorunu var bunları da en kısa zamanda değiştirelim dediler, gerçekten de farkettim ki belirli devirlerde araç tekleme yapıyor özellikle düşük viteste 1500-2500 arasında. 30 dakika önce servisten çıktım buji kablolarım değişti, şuan için araçta gözle görülür bir gelişme var. İlerleyen zamanlarda tekrar yazarım siz de bir baktırın derim belki buji kablosundan kaynaklıdır. İyi günler dilerim.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aklımda bulunsun onada baktırırım teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.