PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klima hakkında

ayanksk
31/12/2017, 14:44
Merhaba arkadaşlar model 2010 punto evo 77 hp

Djital klimalı puntom var sıcak havayı açıyorum ancak teybin üstündeki fan ve sağ sol yuvarlak olan fanlardan hava çok az geliyor elimi fana götürüyorum üflemiyor bile ama diğer fanlar üflüyor öndeki cam olsun ve diğerlerşnden üflüyor bu sorunu yaşıyan vardır formda yardımcı olacak arkadaşlar teşekkür ederim

ayanksk
31/12/2017, 17:52
Polen filtresinden olabilirmi acab

volkan1065
31/12/2017, 18:23
klimadan konumu ayarlıyormusunuz.

feyzullah
31/12/2017, 19:41
Merhaba arkadaşlar model 2010 punto evo 77 hp

Djital klimalı puntom var sıcak havayı açıyorum ancak teybin üstündeki fan ve sağ sol yuvarlak olan fanlardan hava çok az geliyor elimi fana götürüyorum üflemiyor bile ama diğer fanlar üflüyor öndeki cam olsun ve diğerlerşnden üflüyor bu sorunu yaşıyan vardır formda yardımcı olacak arkadaşlar teşekkür ederim

Klima full auto modunda çalışıyorsa öyle üfler. Ama yönü siz doğrudan kumanda panelinden ayarlarsanız gelen hava yönlendirdiğiniz yerden kabin içerisine dağılır.

ayanksk
31/12/2017, 23:04
klimadan konumu ayarlıyormusunuz. konum ayarlamayı bilmiyorum ilk defa duydum

ayanksk
31/12/2017, 23:05
Klima full auto modunda çalışıyorsa öyle üfler. Ama yönü siz doğrudan kumanda panelinden ayarlarsanız gelen hava yönlendirdiğiniz yerden kabin içerisine dağılır.
Yön ayarlamayı bilmiyorum öyle birşeymi var teşekkür ederim

feyzullah
01/01/2018, 02:19
Yön ayarlamayı bilmiyorum öyle birşeymi var teşekkür ederim

Auto tuşu yanında üç tane tuş bulunur. En üsttekine bastığınızda cama, ortadakine bastığınızda doğru koltuklara ve en alta bastığınızda ayaklara olacak şekilde hava üflenir. Kışın cam buz tuttuğunda doğru cama üfletmek buzu kolayca eritir. Mono tuşuna bastığınızda şoför tarafını nasıl ayarladıysanız yolcu tarafı için de aynı ayarlar geçerli olur. Forumda djital klima kullanımı konusunda oldukça faydalı paylaşımların bulunduğu bir konu vardı. Daha fazla detay için oraya bakabilirsiniz.

volkan1065
01/01/2018, 12:17
Soldaki auto tuşunun sağındaki ok işaretli tuşların sadece ortadakinin ışığı yanarsa direk yüzünüze sıcak hava gelir. Bunu yaptıktan sonra yine yeterligelmiyorsa polen filtre kapağını kontrol etmekgerekir. eğer yerinden cıktyısa hava kaçağı nedeni ile yeterli üfleme yapmaz.