PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.4 dinamic benzinli performans

Buferhn
19/12/2017, 21:24
Selamlar

Arkadaşlar 1.4 benzinli dinamik 77 bg performans nasıl ? Araç yokuşlarfa bayılıyormu ?

Bu soruyu 1.4 lounge benzinli içinde geçerli

feyzullah
19/12/2017, 21:47
Performanstan ne beklediğinize bağlı bu sorunun cevabı. Araç beni a noktasından b noktasına güvenli bir şekilde götürsün derseniz mutlu mesut kullanabilirsiniz. Ülkemizdeki yasal hız sınırlarına uyarak araç kullanıyorsanız yeterli olur. Onun dışında bastımı uçsun kaçsın, yokuş yukarı dörtten beşe attığımda keçi gibi gitsin vs. beklentileriniz varsa kesinlikle uzak durulması gereken bir motor. Fire motor şöförlük ister vites ve devir aralığını yolun durumuna göre iyi ayarlarsanız yokuşlarda çok ciddi problemler yaşamazsınız. Ama özellikle bu olayı iyi ayarlayamazsanız fire motor yokuşa gitmez, performansı zayıf kalır. Ben yaklaşık dört yıldır lpg ile kullanıyorum ve ziyadesiyle memnunum aracımdan.

Umut986
20/12/2017, 22:51
Selamlar

Arkadaşlar 1.4 benzinli dinamik 77 bg performans nasıl ? Araç yokuşlarfa bayılıyormu ?

Bu soruyu 1.4 lounge benzinli içinde geçerliNet bir soru sormuşsun net cevap vereyim arkadaşım. Evet bayılıyor. Ankara'da yaşıyorum yokuşları malum, yaşayan bilir. Yokuş çıkarken ikinci vitesten yukarısını hayal etme.

SM-N910C cihazımdan gönderildi

arpadan
21/12/2017, 10:16
araç yokuşta bayılır, kalkışta yavaş kalkarsınız. uzun yolda 160'ı görmek için baya bi devirlenirsiniz. bu şartlarda sakin kullanım aracı olduğunu söyleyebilirim.