PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Paspas Tutucu

ottomanturk06
15/12/2017, 21:58
S.a arkadaşlar yeni bir havuzlu paspas aldım paspasın iki tane sabitleme yeri var ama benim arabada sabitleme yeri yok 2006 model grande punto aracım. Bu modellerde yok mu yoksa benim arabadamı sorun var? Birde tavsiyeniz olur mu sabit kalması için ne yapabilirim? Tşkler herkese.

volkan1065
15/12/2017, 22:04
S.a arkadaşlar yeni bir havuzlu paspas aldım paspasın iki tane sabitleme yeri var ama benim arabada sabitleme yeri yok 2006 model grande punto aracım. Bu modellerde yok mu yoksa benim arabadamı sorun var? Birde tavsiyeniz olur mu sabit kalması için ne yapabilirim? Tşkler herkese.

Her modelde yok. Ayrıca havuzlu paspas tam kalıp ise kayma yapmaz.

edll
15/12/2017, 22:18
çift taraflı cırtcırt lardan paspasın altına bir tarafını yapıştırınca halı kemik gibi tutuyor. ben öyle kullanıyorum.

Han
15/12/2017, 22:19
bu durum ile alakalı konu açmıştım zamanında bende paspastaki tehlikeye dikkat diye havuzlu paspasın kayıp pedalların altına girmesi sonucu nerdeyse kaza yapıcaktım aracım 2006 gp aynı araca sahibisiz sabitleme ile ilgili herhangi bir şey yok aracımızda.yapılabilecek olan şu silikonlu velkro diye geçer bildiğiniz cırt cırtın kendinden yapışkanlı olanı onun erkek diye tabir edilen sert olanından yani 30-50 cm arası alıp küçük parçalar şeklinde keserek paspasın alt kısmına muhtelif yerlerine yapıştırmanız olacaktır.aracın döşemesine yapışarak kaymayı önleyecektir.nerden bulurum derseniz mesleğimden ötürü biliyorum ortopedik cihaz ve protez üretimi yapan tüm medikallerde bulabilirsiniz bir ihtimal bazı kundura tamircilerindede bulunabilir

ottomanturk06
15/12/2017, 22:42
keşke resim felan atan olsa nasıl bişey olduğu hakkında fikrim olurdu

Han
15/12/2017, 23:38
ürün bu size lazım olan sağ taraftaki sert kısım bunun arka kısmı yapışkanlı yara bandı gibi düşünün üzerinde beyaz bi kısım olur onu kaldırınca alttan yapışkanı çıkar ve biraz ısıtırak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz 35165

ottomanturk06
16/12/2017, 00:02
çok tşk ederim