PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lpg taktırma

Bulutbey
06/12/2017, 22:20
Selam arkadaşlar. Bugün 2012 model 1.4 benzinli lounge S&S aldım ve forma katıldım.Sizfen bilgi almak istiyorum.
Sorum şu : Acaba aracıma hangi lpg markasını takmalıyım?

HUAWEI G7-L01 cihazımdan gönderildi

feyzullah
07/12/2017, 09:46
atikerin fast serisi fiyatları uygun forumda millet genel olarak memnun. ben gold serisini taktırdım 50.000 km.'yi geçti şükür hiçbir sıkıntı yaşamadım. işçilik kitten daha önemli

Bulutbey
07/12/2017, 12:14
atikerin fast serisi fiyatları uygun forumda millet genel olarak memnun. ben gold serisini taktırdım 50.000 km.'yi geçti şükür hiçbir sıkıntı yaşamadım. işçilik kitten daha önemliİlginiz için çok teşekkür ederim. Atiker için genel olarak olumsuz bir hava var ve bundan dolayı kararsızım.

feyzullah
07/12/2017, 16:20
İlginiz için çok teşekkür ederim. Atiker için genel olarak olumsuz bir hava var ve bundan dolayı kararsızım.

Dediğim gibi usta faktörü önemli. Usta montajı düzgün yapamadıktan sonra prins de taksanız verim alamazsınız. Benim kendi tecrübem atiker gold ile oldu. 50.000'i geçti lpg ile yaptığım yol ve bu süre zarfında sadece düzenli filtre değişimi yaptım.

khanunl
08/12/2017, 01:02
Bu işte montaj yapacak servis çok önemli.Aracınıza yaptıracağınız lpg setinde özellikle arıza ışığı yaktırmayacak kiti olan seti tercih edin.10bin Km de düzenli bakım yaptırdıkça sorun yaşamazssınız.Montaj esnasında buji kablonuz ve bujileriniz eski ise yenileriyle değiştirmeyi ihmal etmeyin.Kolay gelsin.

Bulutbey
08/12/2017, 09:10
Bu işte montaj yapacak servis çok önemli.Aracınıza yaptıracağınız lpg setinde özellikle arıza ışığı yaktırmayacak kiti olan seti tercih edin.10bin Km de düzenli bakım yaptırdıkça sorun yaşamazssınız.Montaj esnasında buji kablonuz ve bujileriniz eski ise yenileriyle değiştirmeyi ihmal etmeyin.Kolay gelsin.Söylemek istediğiniz bu kit seti hangi marka bulunur?

khanunl
08/12/2017, 13:37
Atiker-Lovato-Brc-Landi renzo-Prins

beho
09/12/2017, 14:00
Bende de punto 1.4. Easy var. Atiker tavsiye ederim.

Bulutbey
10/12/2017, 12:26
Bende de punto 1.4. Easy var. Atiker tavsiye ederim.Dün fiat ustana götürdüm ve aracın otomatik sana tüp önermem dedi. Bazı sorunlar çıkarır dedi.

Bulutbey
10/12/2017, 12:54
Atiker-Lovato-Brc-Landi renzo-PrinsDün fiat ustana götürdüm ve aracın otomatik ve star stoplu olduğu için sana tüp önermem dedi. Bazı sorunlar çıkarır dedi.

fawori
10/12/2017, 13:16
Dün fiat ustana götürdüm ve aracın otomatik ve star stoplu olduğu için sana tüp önermem dedi. Bazı sorunlar çıkarır dedi.

SİZİN O FİATÇI usta brc my 11 kitini bilmiyor galiba start stop uyumu var istersenizde kapatabilirsiniz zaten start stopu

ethemyigit
10/12/2017, 22:12
otomatik araca lpg önermiyorum lpg den dolayı yokus aşağı inerken araç stop eder viteş boşta kalır startstopta lpg kullanırsan sıkıntı ihtimali yüksek sorun yaşarsan allah korusun sorduğun usta bu işten anlıyormuş

Bulutbey
10/12/2017, 23:01
otomatik araca lpg önermiyorum lpg den dolayı yokus aşağı inerken araç stop eder viteş boşta kalır startstopta lpg kullanırsan sıkıntı ihtimali yüksek sorun yaşarsan allah korusun sorduğun usta bu işten anlıyormuşSiz bu konu hakkında ciddi misiniz yoksa şakamı yapıyorsunuz? Tam anlayamadım.