PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor takozlari

besyo3454
02/12/2017, 23:35
Arkadaşlar merhaba aracımda vites geçişlerinde ani frenlemelerde kalkislarda vuruntu oluyordu usta motor takozu teşhisi koydu 3 tane varmış üçünün değişmesi gerekiyormus fiyatlar nedir bilen var mı?

SM-G610F cihazımdan gönderildi

Han
03/12/2017, 18:47
bende bir dönem bahsettiğiniz sorunları yaşadım ustam değiştirmek yerine gevşeyen takozları iyice sıktı ses falan kalmadı.direk değiştirmek yerine bi elden geçirseniz sanki masraftan kurtulursunuz gibime geliyor.bu arada ben sıktıralı 4 ay kadar oldu sorun yok.

erkan1907
03/12/2017, 19:18
Arkadaşlar merhaba aracımda vites geçişlerinde ani frenlemelerde kalkislarda vuruntu oluyordu usta motor takozu teşhisi koydu 3 tane varmış üçünün değişmesi gerekiyormus fiyatlar nedir bilen var mı?

SM-G610F cihazımdan gönderildiŞanzıman takozundan olma ihtimali yüksek gaza yüklenip bırakınca vites topuzuda oynuyırsa şanzıman takozundandır

SM-N910C cihazımdan gönderildi

Jet17
27/12/2017, 00:13
Bende de aynı sorun vardı vites düşürdüğümde vuruntu yapıyordu şanzıman takozunu deiltirdim sorun düzeldi çok maliyetli biley deil banada şanzıman takozu gibi geliyor arızanız

ORS15
27/12/2017, 09:26
Bu durumlarda, değiştirmeye önce şanzıman takozundan başlıyorlar. Aslında üçüncüde değiştirmiştik daha iyi olur ama bizim araçlar da genelde önce şanzıman takozu yıpranıyor.