PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : city motorunu söksek?

ironik
27/11/2017, 20:53
merhabalar bende 2005 model punto sahibi ve dün itibari ile city zedeyim,city arızasını zaten önceden beri forumlarda görüp inşallah başıma gelmez derken ışığı yaktı,direksiyon halen pamuk gibi bi sertleşme yok ama arıza ışığı yanıyor,benimde aklıma servo yu komple söksem aracı o şekilde kullansam (bazı arkadaşlar direksiyon kilitlendi yazdığı için korkuyorum) sert olması sorun değil yıllarca şahin e bindim idmanlıyım,bu şekilde bir tehlike oluştururmu bu servo motor takılı olması gereken yerde olmasa yani? lütfen teknik olarak bilen arkadaşlar yorum yaparsa minnettar olurum,tamir ettirecek imkanım yok

aslam0740
28/11/2017, 10:31
valla yapabilirsen banda söyle bende sökecem bana göre hidrolik direksiyon fazla bayanlara sözüm yok ama benim güçüm kuvvetim yerinde çevirdimmi öndüzeni bile yerinden sökecek güç var, kuru direksiyon olsa daha iyi

Han
28/11/2017, 10:35
valla yapabilirsen banda söyle bende sökecem bana göre hidrolik direksiyon fazla bayanlara sözüm yok ama benim güçüm kuvvetim yerinde çevirdimmi öndüzeni bile yerinden sökecek güç var, kuru direksiyon olsa daha iyi

Allah iyiliğinizi versin mustafa bey güldürdünüz beni :)

volkan1065
28/11/2017, 10:35
Akünüzü ölçtürün. Belki sorun aküde. Birde servo motorsuz şahin direksiyonunuda benzemez.