PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dualogic vites düşüşlerinde silkeleme

lwnth
12/11/2017, 02:18
merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. önceleri olmayan bi sorunum var. 2011 evo 1.4 fire dualogic var bende. 118bin kmde. mesela 5. viteste giderken kırmızı ışıkta durcaam zaman firene basınca vitesi düşürmeye başladığında her düşüşte baya sarsıntılı bi silkeleme oluyor. 5ten 4e, 4ten 3e, 3ten 2ye derken durana kadar baya bi sarsılıyorum. sarsıntı da nasıl anlatayım her vites düştüğünde vın vın diye silkeliyor. bir ay filan önce yağ filtre bakımına gittiğimde sordum ustaya. elektronik problem dedi. işte şu ustaya git yazılım yüklesin dedi. ustaya gittim. dedi ki yazılımla alakalı olabilir. debriyaja yarım basıyo olabilir robot falan. yazılım yüklerken bi kısa bir de uzun yükleme var dedi. kısa olanda vitesleri tanıtcam dedi. yaptı işte 15 dk filan sürdü.teste çıktım sorun gitmişti. dedi biraz böyle kullan. tekrar ederse komple yazılımı yaparız ama 2-3 saatimi alır ve başka işle de uğraşamam dedi. ama kesin çözüm de olmayabilir dedi.yaptırcaan zaman haberleşelim uygun zamanda yapalım dedi istersen. bu arada baskı balata da değişeli 1 sene olmadı sanırım.

baya bi uzun yazdım kusura bakmayın ama canımı çok sıkıyor. başına gelen çözüm önerisi olan ?

kovboy
12/11/2017, 06:54
sorun gittiyse canınızı sıkmayın.

lwnth
12/11/2017, 12:45
Yazmayi unutmuşum. O zaman gitmisti ama sonra yine basladi

Batu44
13/11/2017, 00:40
Bende 2007 model 1.3 mjt var. Sadece 3ten 2ye geçtiğimde sirkeliyordu. Yazılım işinde usta birine baktırdım. Ki bu adamı Türkiyede tek geçerim. Bir bakmaya anladı EGR arızası bu dedi. Yazılımsal birşeyler yaptı. Ne olduğunu bilmiyorum. Sorunum çözüldü.

kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

khanjar
13/11/2017, 02:00
aynı sorun bende de var.. bu yazılımı ankarada nerede yükletebiliriz???
ankara dışı da azın yolumuz düşerse uğrarız

Batu44
13/11/2017, 22:09
Söylediğim kişi Malatya’da üstadım. Yolunuz düşerse iletişim bilgilerini verebilirim. İsmi Burak.

kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi