PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat Bravo teyp kodu sorunu

ottomanbilisim
08/11/2017, 17:39
arkadaslar gecen cuma 2012 fiat bravo aldim cd okumuyordu sonradan farkerttim netten cikma orjinal bi teyp buldum aldim ama sifre istiyor

yardimci olabilicek varmi
bugun servise gittim saat 16.00 dan once gelmelisin arac cihaza baglanicak dendi
ama benim arabanin kendi teyibi olmadigi icin bi sorun cikarmi acaba yada servise gitmeden halletme sansim varmi

simdiden tesekkurler

tayfux
08/11/2017, 23:34
aldığınız arkadaşa sorun hocam. hangi arabadan çıkmışsa şase kodu ile kod bulunabilir..

edll
08/11/2017, 23:46
başka teyp olması farketmez. kodunu söylerler sana. eğer tayfun kardeşin dediği gibi eski sahibinden bilgi alamazsan tabi.

ottomanbilisim
09/11/2017, 10:52
Yorumlarının için teşekkürler
Az önce fiat yol yardımı aradım ve eski aracin şase kodu gerekirmi
Radyonun uzerinde seri numaralari ile işlem yapilicagindan gerekmez dediler ve
Arastirmama gore 100 tl ye yakin da para istiyormuslar yani internette teyip seri nosu part nosu ile kod veren siteler var en ucuzu 7 dolara veriyor buda 30 tl gibi bu para ediyor,
serviste o islemin aynisini yapacak
internetten alacagim kod saglikli olurmu acaba

Tesekkurler

edll
10/11/2017, 11:53
Yorumlarının için teşekkürler
Az önce fiat yol yardımı aradım ve eski aracin şase kodu gerekirmi
Radyonun uzerinde seri numaralari ile işlem yapilicagindan gerekmez dediler ve
Arastirmama gore 100 tl ye yakin da para istiyormuslar yani internette teyip seri nosu part nosu ile kod veren siteler var en ucuzu 7 dolara veriyor buda 30 tl gibi bu para ediyor,
serviste o islemin aynisini yapacak
internetten alacagim kod saglikli olurmu acaba

Tesekkurler

istanbulda şifreyi kırdıran arkadaşlar oldu. hiç boşuna o parayı verme. servis böyle işte. yakalarsa affetmiyor.
internette programlar var. burdada o program olan arkadaşlar vardı. yardımcı olacaklardır acele etme.

edll
10/11/2017, 11:55
markası ne teybin. blaupunkt mu

edll
10/11/2017, 12:00
eski konularda bununla ilgili arkadaşlar program atmışlardı. bunu bir denemende fayda var.

https://forum.grandepuntotr.com/genel/59870-fiat-punto-teyp-kodu-bulma-programi.html

gokdug
20/10/2020, 19:10
Fiat brava aracınızın radyo kodu için arayınız 05076533465