PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yay,jant,lastik,sis farı yardım?

tangozcan
10/01/2008, 19:28
Arkadaşlar bende modfiye işine girmeye başladım afyon otogül'e uğradım we fiyat aldım aşağıda yazacağım fiyatlar sizce nasıl wede ne yapmalıyım?

ilk önce eibach 5 yada H&r 3.5 luk arasında kaldım ama jant alacağım wede 17'' olcak lastik olarakda kumho düşünüyoruz.sıra geldi fiyatlara...

eibach 50 mm yay 280 ytl
H&R 3.5 mm yay 340 ytl
serwiste taktırırsam garanti bozulmadan işçilk 50 ytl alıncak!

ilk önce o.z ultraleggera düşünüyordum ama 2200-2300 ytl arası olunca wasgeçtim.onun yerine momo corse black almaya karar werdim sıfırı hakkında bilgi almadım henüz ama bi tane 2.el corse black warmış 750 ytl istemiş.

birde sis farı taktıracağım 270 ytl denildi işçilikle 300 ytl olcak arka sis farına bağlancak wede garantide bosulmucak...

sizce fiyatlar nasıl uygunsa sipariş wereceğim.şimdiden tşkler!

Genius
10/01/2008, 19:31
eibach yay için o fiyat çok uygun, bende kumho ecsta ku-31 kullanıyorum ve çok memnunum, 50 ytl yay değişimi için çok güzel fiyat, siyah arabaya siyah jant çok boğar bence ;)

tempesty
10/01/2008, 20:10
Fiyatları nerden aldın bilmiyorum ama ;

eibach yay 280 ytl gerçektende çok uygun bir fiyat bulmuşsun bence kaçırma derim..Bence HR nin fiyatı ile eibachinki yer değiştirmeli diye düşünüyorum..

Benim jantlarım 1000 ytl lastikler 215 40 17 kumho ecsta 500 ytl ve bende de eibach 5 cm var..

Corse black içinde bence 750 lira çok uygun bir fiyat ama jantların durumuna bakmak lazım..

Bu arada hakkaten servis de helezon takılması için harika fiyat vermiş 50 ytl..İlginç..

Ben sisleri servisten değil oto ünlü diye bir yerden aldım 175 ytl..40 lirada takma ücreti ödedim 215 e falan geldi yani..Active modelde sisler arka sis lambasına takılmıyor beyin hata veriyor onu unut bence , ben ayrı bir düğme eklettirdim..

Kolay gelsin.

unik06
10/01/2008, 23:01
eibach yay için o fiyat çok uygun, bende kumho ecsta ku-31 kullanıyorum ve çok memnunum, 50 ytl yay değişimi için çok güzel fiyat, siyah arabaya siyah jant çok boğar bence ;)

fikre saygı duyarım ama katılmadığımı da belirtmek isterim,

bkz. AutoEngineer'ın arabası
https://forum.grandepuntotr.com/garaj/361-666m-17-momo-corse-ve-yaylariyla-yeni-fotolar.html

jant siyah ama, gerek dış çevresindeki gerekse de göbeğindeki krom görüntü siyah arabada bir başka güzel görünüyor.

tangozcan
11/01/2008, 00:49
Fiyatları nerden aldın bilmiyorum ama ;

eibach yay 280 ytl gerçektende çok uygun bir fiyat bulmuşsun bence kaçırma derim..Bence HR nin fiyatı ile eibachinki yer değiştirmeli diye düşünüyorum..

Benim jantlarım 1000 ytl lastikler 215 40 17 kumho ecsta 500 ytl ve bende de eibach 5 cm var..

Corse black içinde bence 750 lira çok uygun bir fiyat ama jantların durumuna bakmak lazım..

Bu arada hakkaten servis de helezon takılması için harika fiyat vermiş 50 ytl..İlginç..

Ben sisleri servisten değil oto ünlü diye bir yerden aldım 175 ytl..40 lirada takma ücreti ödedim 215 e falan geldi yani..Active modelde sisler arka sis lambasına takılmıyor beyin hata veriyor onu unut bence , ben ayrı bir düğme eklettirdim..

Kolay gelsin.

ewet aynen öle eibach 5 cm 280 lira 5 cm olmasa hemen sipariş wercktm ama işte bisim burası ilçe yollarda olabildiğnce kötü o düşündürüo ayrıca sürtme yapabilmeside cabası...

o.z türkiye distrübitörü çok yakın arkadaşıymş onun için böle fiyat dedi:)

sisler oraya bağlanmasada olur farketmez.anladığım kadarıyla fiyatlar çok ii deilmi abi?

tempesty
11/01/2008, 01:51
Bence çok iyi..

Genius
11/01/2008, 18:09
fikre saygı duyarım ama katılmadığımı da belirtmek isterim,

bkz. AutoEngineer'ın arabası
https://forum.grandepuntotr.com/garaj/361-666m-17-momo-corse-ve-yaylariyla-yeni-fotolar.html

jant siyah ama, gerek dış çevresindeki gerekse de göbeğindeki krom görüntü siyah arabada bir başka güzel görünüyor.

tabiki haklısınız ama benim modifiye anlayışımda jant arabanın en göz alıcı ve en önemli parçalarından biridir, mesela izmir'de momo jantlı punto dendi mi akıllara sadece benim arabam gelsin isterim ;)