PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cıty mod direksiyon Sorusu ve bakım ile alakalı sorular

flexflex
19/10/2017, 00:15
Merhabalar arkadaşlar. Uzun aradan sonra tekrardan

Bir kaç sorum olacak 2012 1.3 puntom ile alakalı özellikle direksiyon ila alakalı.

Bizim dreksiyonlarin yağ kabı varmı eklemek için ?

Birde şunu soracam rotbalansi nerede yaptırırsam daha iyi iyi yaparlar İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü avcılar vs civarlarında . Bir sorunda rot balans yaptirirken rot başlarını değiştirmeye gerek varmı ? Rot başı değişimi dreksiyonda yumuşama sağlar mı. ?

Bir sorunda fren değişimi yaptırmak istiyorum .hangi freni almak lazım marka model olarak . Artık zayıf tutuyor .

Ayrıca motor sanki biraz zayıfladı çekiş olarak. Hava filtresi ve yağ filtresi motor yağını değiştirdik. Serviste yeni
Fakat yakıt filtresinin değiştirmediler araç üstünde gelen filitre ile 20 bin km oldu fazla yol yapmadık araçla şirket aracı vs kullanmaktan dolayı genelde yatıyor gibi bişey. . annemler. Kullaniyor daha çok AVM market gezme vs tarzında .
Birde şunu soracam araba hiç dpf ye girmedi hiç çalıştığını görmedik dpf yi devreye nasıl alabiliriz .

Kullandığım yakıt 8 10 depodur Total exelium kullaniyoruz.
Araç sessizlesti totala geçtikten sonra.

flexflex
19/10/2017, 02:15
Ayrıca frenlerin bitip bitmedigini nasıl anlarım ? Acaba diyorum ki. Hidrolik yağından falan frenler zayıflar mi . Biraz zayıf aklıma oda geldi

flexflex
20/10/2017, 02:06
Ve bugün fark ettim korna da patlamış. Galiba cızırtı var sesi azalmış . Kornayi nasıl değişebiliriz