PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ESP,hill holder , asr ve direksiyon arızası

cerem
05/10/2017, 15:59
2012 model triptonic aracım2-3 günden bu yana kontak çalıştırıldıktan sonra ekranda direksiyonu kontrol ettirin ,hill holder devre dışı , esp devre dışı kılavuza bakın uyarısı vermekte ve asr off konum'a geçmektedir. akü yaklaşık 4-5 ay önce değiştirildi. konu ile ilgili acil yardımlarınızı rica ederim.
saygılarımla,

kristaldeniz
05/10/2017, 16:01
2012 model triptonic aracım2-3 günden bu yana kontak çalıştırıldıktan sonra ekranda direksiyonu kontrol ettirin ,hill holder devre dışı , esp devre dışı kılavuza bakın uyarısı vermekte ve asr off konum'a geçmektedir. akü yaklaşık 4-5 ay önce değiştirildi. konu ile ilgili acil yardımlarınızı rica ederim.
saygılarımla,Aynı durum sanırım forumda bir arkadaşın başına daha gelmişti. Pek çok fazla uyarı veriyordu bilgisayar. Sonunda akunun uyumsuz vs gibi bir durumu çıkmıştı sanırım.

SM-N910C cihazımdan gönderildi

nopain61
12/10/2017, 20:58
Kardesim kaputtaki sigorta kutusunun altında soketler var onlara su gelmiştir kontrol et ondan yapıyordur
Ben ne cektim çok can sıkıcı bir durum uzun yoldada sorun yasadım en son kendim çözdüm sigorta kutsunun altındaki soketler su doluyor arıza veriyor araç